SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36024023

STAVBET, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 1997
IČO
36024023
DIČ
2020086332
Sídlo
Majerská cesta 36, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľĽudovít Stoklas+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STAVBET, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 10. 9. 1997. Vo vedení firmy: Ľudovít Stoklas a Marcel Stoklas. V roku 2025 mala firma tržby 177 tis. € (−13,3 %) a zisk 45 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať100. z 202 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
177 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2013
+44 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+231 %2015−25 %2016−53 %2017−27 %2018−19 %2019+10 %2020+24 %2021+23 %2022+25 %2023+3 %2024+13 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,1 %
  • Najlepší rok
    2014, +231 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,1 %
    −12,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,3 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,1 %
    −8,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,1 %
    +10,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby177 180 €204 476 €181 035 €175 312 €140 140 €114 296 €91 920 €83 813 €103 465 €142 606 €306 338 €406 485 €122 696 €
Výsledok hospodárenia44 540 €76 219 €57 660 €63 629 €63 098 €32 651 €−4 546 €−11 659 €13 334 €−3 628 €82 222 €81 113 €−13 160 €
Aktíva spolu400 790 €384 296 €300 152 €253 777 €197 904 €175 959 €192 145 €191 468 €209 473 €217 120 €324 752 €307 609 €169 307 €
Vlastné imanie243 980 €275 659 €257 100 €199 440 €135 811 €72 713 €40 063 €44 608 €56 267 €42 934 €46 562 €−35 661 €−116 774 €
Podané31. 3. 202630. 6. 202530. 6. 202426. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202129. 6. 202029. 6. 20191. 7. 201830. 3. 201730. 6. 201629. 6. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
100. z 202 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020086332
platiteľ od 1. 10. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Majerská cesta 36, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 9. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 4798/S
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
42990 Výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • - poskytovanie ubytovacích služieb v rozsahu voľnej živnostiod 1997
  • - sprostedkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnostiod 1997
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnostiod 1997
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnostiod 1997
  • - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávokod 1997
  • - poskytovanie ubytovacích služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2003
  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2003
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnostiod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 23 tis. € · posledná 21. 11. 2013

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 42990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025100. z 202
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

16 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 16.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 7. 2024Nový člen vedeniaIng. Marcel Stoklas, konateľ
  3. 14. 4. 2022Nový spoločníkĽudovít Stoklas, podiel 100 %
  4. 11. 9. 2003Presun sídlaMajerská cesta 36 Banská Bystricapredtým Jedľová 7 Banská Bystrica
  5. 10. 9. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36024023

STAVBET, s.r.o. – tržby 177 tis. € – IČO 36024023