SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36025666

Sanco s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · od 1997

predtým AGROPODNIK Jelšava, spol. s r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36025666
DIČ
2021547198
Sídlo
ul. Komenského 21, 943 01 Štúrovo
firmy v okolí

KonateľSándor Varga

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Sanco s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 12. 11. 1997. Vo vedení firmy: Sándor Varga. V roku 2024 mala firma tržby 852 tis. € (+37,1 %) a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať14. z 123 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
852 tis. €
Za rok
+37 %
Od 2013
+333 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+33 %2015+136 %2016+62 %2017+5 %2018−7 %2019+15 %2020+109 %2021−38 %2022+3 %2023−58 %2024+37 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,3 %
  • Najlepší rok
    2015, +136 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -0,1 %
    +0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,5 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,2 %
    +0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    63,2 %
    +10,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby851 613 €621 145 €1 489 610 €1 440 804 €2 331 875 €1 117 259 €973 099 €1 048 196 €999 103 €615 349 €260 704 €196 593 €
Výsledok hospodárenia−1 105 €−3 921 €5 177 €207 553 €60 467 €−198 €−1 091 €1 975 €22 521 €21 880 €8 488 €20 204 €
Aktíva spolu660 230 €552 394 €649 238 €803 141 €791 155 €795 255 €758 877 €412 845 €275 108 €201 393 €131 998 €129 423 €
Vlastné imanie243 091 €263 683 €267 604 €277 045 €69 493 €9 026 €9 224 €12 336 €18 906 €−3 615 €−25 495 €−37 296 €
Podané5. 12. 202528. 6. 202429. 12. 202323. 12. 202216. 11. 20212. 11. 202027. 11. 20192. 7. 20186. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
14. z 123 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021547198
platiteľ od 1. 10. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
ul. Komenského 21, 943 01 Štúrovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 1997
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 25815/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
ALCO, spol. s r.o. · AGROPODNIK Jelšava, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štúrovo.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • - poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaod 1997
  • - automatizované spracovanie údajovod 2004
  • - vedenie účtovníctvaod 2004
  • - nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2004
  • - sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2004
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202414. z 123
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 12. 2025 · 9 záznamov

  1. 5. 12. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 3. 5. 2022Nový spoločníkSándor Varga, podiel 100 %
  3. 21. 9. 2021Zmena obchodného menaSanco s.r.o.predtým ALCO, spol. s r.o.
  4. 4. 4. 2007Presun sídlaul. Komenského 21 Štúrovopredtým Chanava 187 Chanava
  5. 4. 4. 2007Nový člen vedeniaSándor Varga, konateľ
  6. 1. 10. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021547198
  7. 31. 8. 1998Zmena obchodného menaALCO, spol. s r.o.predtým AGROPODNIK Jelšava, spol. s r.o.
  8. 31. 8. 1998Presun sídlaChanava 187 Chanavapredtým Kúpeľná 196 Jelšava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36025666

Sanco s.r.o. – tržby 852 tis. € – IČO 36025666