SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36029190

KORO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · od 1998
IČO
36029190
DIČ
2020092096
Sídlo
Chrenovisko s.č. 2674, 979 01 Rimavská Sobota
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Košin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KORO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, v registri od 22. 1. 1998. Vo vedení firmy: Vladimír Košin. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (−20,6 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať36. z 923 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
−21 %
Od 2013
−59 %
02 mil.4 mil.2013—2014−8 %2015+5 %2016+29 %2017−8 %2018−18 %2019−3 %2020−18 %2021−3 %2022−18 %2023−41 %2024+46 %2025−21 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,2 %
  • Najlepší rok
    2024, +46 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,2 %
    +2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -0,5 %
    +8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,3 %
    +0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 102 403 €1 387 586 €953 550 €1 625 265 €1 977 826 €2 039 892 €2 489 423 €2 557 944 €3 106 796 €3 375 871 €2 619 774 €2 490 825 €2 705 966 €
Výsledok hospodárenia−2 156 €−42 605 €−373 €−49 870 €3 840 €−104 798 €−16 525 €−98 496 €41 119 €139 171 €28 616 €85 616 €160 463 €
Aktíva spolu477 374 €504 713 €634 062 €751 281 €888 010 €774 458 €934 956 €1 095 039 €1 097 501 €1 023 893 €946 841 €858 895 €796 025 €
Vlastné imanie3 579 €5 735 €48 341 €48 715 €98 584 €94 744 €199 542 €216 067 €314 563 €273 435 €163 797 €168 781 €116 765 €
Podané3. 6. 202625. 6. 202530. 4. 202430. 6. 202316. 3. 202230. 6. 20211. 7. 202028. 6. 201929. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
36. z 923 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020092096
platiteľ od 10. 6. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Chrenovisko s.č. 2674, 979 01 Rimavská Sobota
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 1. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 5291/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10890 Výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rimavská Sobota.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnostiod 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnostiod 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnostiod 1998
  • - výroba potravinárskych výrobkovod 1998
  • predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciuod 2006
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2006
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2006
  • vedenie účtovníctvaod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
11 zmlúv
spolu 52 tis. € · posledná 10. 3. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10890), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202536. z 923
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 3. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 10. 2022Nový spoločníkIng. Vladimír Košin, podiel 100 %
  3. 3. 11. 2000Presun sídlaChrenovisko s.č. 2674 Rimavská Sobotapredtým Čerenčianska 18 Rimavská Sobota
  4. 10. 6. 1998Registrácia za platiteľa DPHSK2020092096
  5. 28. 5. 1998Presun sídlaČerenčianska 18 Rimavská Sobotapredtým Nám. Slobody 5/31 Banská Bystrica
  6. 22. 1. 1998Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36029190

KORO, s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 36029190