SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36029556

EKO-družstvo Kalinka

AktívnaDružstvo · Vígľašská Huta · od 1998
IČO
36029556
DIČ
2020072142
Sídlo
962 25 Vígľašská Huta - Kalinka
firmy v okolí

PredsedaIng. Dušan Nuoška+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EKO-družstvo Kalinka je družstvo so sídlom v obci Vígľašská Huta - Kalinka, v registri od 30. 1. 1998. Vo vedení firmy: Dušan Nuoška a Zoja Barčáková. V roku 2025 mala firma stratu 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
0 €
Za rok
—
Od 2014
−100 %
020 tis.40 tis.2014—2015+29 %2016−100 %2017—2018—2019—2020—2021—2022—2023—2024—2025—
  • Najlepší rok
    2015, +29 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -15,7 %
    −13,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -6,5 %
    −5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,7 %
    −8,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €34 459 €26 721 €—
Výsledok hospodárenia−25 471 €−3 061 €−4 426 €20 063 €26 132 €−1 279 €−9 532 €−20 263 €−8 841 €20 122 €4 024 €−56 607 €21 046 €
Aktíva spolu393 598 €532 097 €468 504 €507 610 €303 984 €315 950 €501 111 €360 892 €526 428 €315 368 €510 705 €432 827 €253 183 €
Vlastné imanie162 457 €173 432 €176 494 €178 264 €158 201 €132 069 €133 348 €122 880 €143 143 €151 984 €131 862 €110 116 €173 131 €
Podané27. 3. 202624. 6. 202524. 6. 202429. 6. 202324. 3. 202224. 3. 202125. 6. 202026. 3. 201922. 5. 201822. 5. 201818. 6. 201627. 5. 201516. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020072142
platiteľ od 3. 3. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV5do 2022–2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
962 25 Vígľašská Huta - Kalinka
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Družstvo
Deň vzniku
30. 1. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Dr, vložka 258/S
Základné imanie
2 656 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
1450 Chov oviec a kôz
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vígľašská Huta - Kalinka.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • - poľnohospodárska výroba vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania ďalšieho predajaod 1998
  • - faktoring a forfaitingod 2004
  • - leasingová činnosťod 2004
  • - reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2004
  • - výroba mliečnych výrobkovod 2004
  • - pohostinská činnosťod 2004
  • - predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2004
  • - predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Chov oviec a kôz — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
24 zmlúv
spolu 227 tis. € · posledná 9. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRZmluva o spolupráci450 €9. 6. 2026
  • Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SRZmluva o spolupráci360 €19. 8. 2025
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.DRZ2024/00158 o poskytnutí dotácie na živočíšnu výrobu11 tis. €28. 11. 2024
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.SPZ2024/00526 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach15 tis. €28. 10. 2024
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 1430/24—31. 7. 2024
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 1431/24—31. 7. 2024
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.SPZ2023/01450 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach14 tis. €8. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1450), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 17 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 1. 2024Zápis konečného užívateľa výhodMartin Malatinec
  3. 2. 1. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Daniel Ondrišek
  4. 2. 1. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodĽubica Ondrišeková
  5. 20. 9. 2023Nový člen vedeniaIng. Dušan Nuoška, predseda
  6. 20. 9. 2023Nový člen vedeniaMgr. Zoja Barčáková, predseda
  7. 13. 10. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Daniel Ondrišek
  8. 13. 10. 2022Zápis konečného užívateľa výhodĽubica Ondrišeková
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia chov oviec a kôz s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36029556

EKO-družstvo Kalinka – strata 25 tis. € – IČO 36029556