SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36034037

Barentz spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 1999
IČO
36034037
DIČ
2020068303
Sídlo
Nižovec 8936/2a, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľJakub Matýs

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Barentz spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 1. 1. 1999. Vo vedení firmy: Jakub Matýs. V roku 2025 mala firma tržby 352 tis. € (+12,6 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať17. z 32 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
352 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2014
+33 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−22 %2016+3 %2017+5 %2018−3 %2019−8 %2020+11 %2021−6 %2022+22 %2023+16 %2024+6 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,6 %
  • Najlepší rok
    2022, +22 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,4 %
    +5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,8 %
    +22,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,3 %
    +11,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,3 %
    −7,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby352 346 €312 839 €294 419 €253 885 €208 703 €222 181 €200 076 €218 373 €224 206 €214 047 €207 847 €265 277 €—
Výsledok hospodárenia19 185 €−124 €6 005 €−14 036 €2 664 €6 800 €14 879 €13 289 €16 285 €11 087 €−37 078 €−30 196 €84 029 €
Aktíva spolu170 343 €154 293 €134 274 €127 715 €124 002 €119 940 €102 361 €129 449 €116 200 €100 225 €87 102 €156 705 €288 073 €
Vlastné imanie88 032 €68 847 €68 971 €62 967 €77 003 €74 339 €67 539 €102 658 €89 369 €73 084 €61 997 €99 075 €185 471 €
Podané29. 3. 202627. 3. 202528. 3. 202428. 3. 202328. 3. 202229. 3. 202131. 3. 20201. 4. 20192. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201629. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
17. z 32 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020068303
platiteľ od 7. 1. 1999
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nižovec 8936/2a, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 1999
27 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 5731/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46380 Veľkoobchod s inými potravinami vrátane rýb, kôrovcov a mäkkýšov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 1998
  • - prieskum trhuod 1998
  • - propagácia výrobkov a služiebod 1998
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s inými potravinami vrátane rýb, kôrovcov a mäkkýšov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46380), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202517. z 32
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s inými potravinami vrátane rýb, kôrovcov a mäkkýšov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2025Nový člen vedeniaJakub Matýs, konateľ
  3. 17. 9. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Pavel Kratochvíl
  4. 17. 9. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Vysoký
  5. 1. 4. 2015Presun sídlaNižovec 8936/2a Zvolenpredtým Tulská 6 Zvolen
  6. 28. 3. 2009Nový spoločníkBARENTZ spol. s r.o., podiel 100 %
  7. 24. 1. 2002Presun sídlaTulská 6 Zvolenpredtým Pod Dráhami 3 Zvolen
  8. 1. 1. 1999Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s inými potravinami vrátane rýb, kôrovcov a mäkkýšov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36034037

Barentz spol. s r.o. – tržby 352 tis. € – IČO 36034037