SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36035131

MEDPHARM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 1999
IČO
36035131
DIČ
2020081173
Sídlo
Horská 13763/3, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľBc. Mgr. Ondrej Ragač

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MEDPHARM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 16. 3. 1999. Vo vedení firmy: Ondrej Ragač. V roku 2025 mala firma tržby 54 tis. € (+12,4 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať206. z 485 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
54 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2014
+196 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−100 %2019—2020−83 %2021×19,42022×5,22023−79 %2024+120 %2025+12 %
  • Najlepší rok
    2021, ×19,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,4 %
    +27,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    39,8 %
    +40,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,8 %
    +20,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    50,3 %
    +2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby53 587 €47 659 €21 667 €105 410 €20 350 €1 050 €6 080 €———0 €18 090 €—
Výsledok hospodárenia14 657 €−142 €4 933 €6 316 €5 551 €1 045 €−5 003 €−137 €−8 922 €−17 592 €10 363 €−28 523 €1 687 €
Aktíva spolu74 207 €42 982 €23 605 €25 101 €17 495 €5 553 €11 358 €10 560 €8 €2 092 €60 727 €39 836 €14 669 €
Vlastné imanie36 854 €22 197 €22 355 €17 421 €11 105 €5 553 €−28 934 €−23 932 €−34 355 €−25 433 €−7 841 €−18 204 €10 319 €
Podané17. 2. 20268. 3. 202517. 3. 20244. 3. 202324. 3. 202230. 3. 20212. 11. 202028. 6. 20196. 2. 201812. 3. 201719. 1. 201625. 2. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
206. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020081173
platiteľ od 2. 12. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Horská 13763/3, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 3. 1999
27 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 42191/P
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
72190 Ostatný výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • - výroba výrobkov z plastických hmôtod 1999
  • - sprostredkovanie obchoduod 1999
  • - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 1999
  • - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 1999
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2012
  • administratívne alužbyod 2012
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 5 tis. € · posledná 9. 1. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 72190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025206. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 2. 2026 · 11 záznamov

  1. 17. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 7. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Pavel Ragač
  3. 4. 1. 2022Nový spoločníkBc. Mgr. Ondrej Ragač, podiel 100 %
  4. 2. 12. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2020081173
  5. 10. 2. 2021Zápis konečného užívateľa výhodBc. Mgr. Ondrej Ragač
  6. 10. 2. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Pavel Ragač
  7. 20. 1. 2021Presun sídlaHorská 13763/3 Prešovpredtým Komenského 3 Lučenec
  8. 10. 12. 2020Nový člen vedeniaBc. Mgr. Ondrej Ragač, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36035131

MEDPHARM s.r.o. – tržby 54 tis. € – IČO 36035131