SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36036137

OPMK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hriňová · od 1999
IČO
36036137
DIČ
2020072274
Sídlo
Lúčna 1766/26, 962 05 Hriňová
firmy v okolí

KonateľIng. Jozef Gonda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OPMK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hriňová, v registri od 1. 6. 1999. Vo vedení firmy: Jozef Gonda. V roku 2025 mala firma tržby 127 tis. € (−27,2 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2412. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
127 tis. €
Za rok
−27 %
Od 2013
+83 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+72 %2015−44 %2016−0 %2017+16 %2018−6 %2019+37 %2020−7 %2021−0 %2022+11 %2023+78 %2024−5 %2025−27 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,1 %
  • Najlepší rok
    2023, +78 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,5 %
    +2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,6 %
    +3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,5 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,3 %
    −3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby127 242 €174 783 €183 821 €103 253 €93 191 €93 515 €100 597 €73 246 €77 863 €66 911 €66 917 €120 000 €69 650 €
Výsledok hospodárenia6 998 €4 531 €11 406 €1 512 €3 522 €2 403 €−246 €−2 173 €7 053 €−813 €1 210 €−1 353 €59 €
Aktíva spolu73 986 €65 829 €78 708 €51 272 €43 716 €39 348 €41 774 €35 618 €39 047 €34 534 €24 130 €27 484 €—
Vlastné imanie44 875 €37 878 €33 347 €21 941 €20 430 €16 908 €14 505 €14 751 €18 475 €11 422 €12 235 €11 024 €—
Podané17. 6. 202616. 6. 202526. 3. 202422. 3. 202328. 3. 202229. 3. 202119. 6. 202031. 3. 201922. 2. 201823. 2. 201724. 3. 201620. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2412. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020072274
platiteľ od 7. 6. 1999
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lúčna 1766/26, 962 05 Hriňová
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 6. 1999
27 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 5921/S
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hriňová.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • - reklamné činnostiod 1999
  • - prenájom cestných a stavebných strojov, osobných a nákladných automobilovod 1999
  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 1999
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 1999
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 1999
  • - výroba nástrojovod 1999
  • - kovoobrábanieod 1999
  • - zámočníctvood 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 10 tis. € · posledná 30. 8. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252412. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 17. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 6. 2021Nový spoločníkIng. Jozef Gonda, podiel 100 %
  3. 24. 5. 2021Nový člen vedeniaIng. Jozef Gonda, konateľ
  4. 23. 12. 2014Presun sídlaLúčna 1766/26 Hriňovápredtým 2576 Hriňová
  5. 13. 7. 2004Presun sídla2576 Hriňovápredtým 368 Kriváň
  6. 1. 6. 1999Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36036137

OPMK s.r.o. – tržby 127 tis. € – IČO 36036137