SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36036625

1. SPRÁVCOVSKÁ A REALITNÁ s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stupava · od 1999
IČO
36036625
DIČ
2021446944
Sídlo
Malacká cesta 181, 900 31 Stupava
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Petráš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

1. SPRÁVCOVSKÁ A REALITNÁ s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, v registri od 1. 7. 1999. Vo vedení firmy: Marek Petráš. V roku 2025 mala firma tržby 100 tis. € (−11,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať390. z 1 071 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
100 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2014
+53 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−9 %2016−8 %2017+80 %2018−19 %2019−7 %2020+12 %2021+45 %2022−15 %2023+7 %2024+2 %2025−11 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,9 %
  • Najlepší rok
    2017, +80 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,3 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,0 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,8 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,7 %
    −7,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby99 601 €112 177 €110 221 €103 190 €121 143 €83 270 €74 588 €80 007 €98 520 €54 590 €59 396 €65 204 €—
Výsledok hospodárenia3 329 €3 261 €1 665 €1 737 €3 450 €4 677 €8 210 €2 033 €5 137 €−18 794 €−10 696 €−5 281 €826 €
Aktíva spolu118 605 €125 134 €142 796 €128 524 €118 329 €114 079 €123 631 €131 861 €143 701 €131 755 €162 155 €176 253 €202 704 €
Vlastné imanie109 518 €106 188 €102 928 €101 264 €100 468 €97 018 €92 341 €84 131 €82 099 €−3 038 €4 668 €15 365 €20 647 €
Podané6. 2. 20263. 2. 202527. 2. 202422. 2. 202323. 6. 20225. 3. 20216. 3. 202013. 5. 201926. 3. 201831. 3. 201724. 3. 201625. 3. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
390. z 1 071 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021446944
platiteľ od 1. 1. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Malacká cesta 181, 900 31 Stupava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 7. 1999
27 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 51607/B
Základné imanie
14 000 €
Hlavná činnosť
68320 Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stupava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • - správa hnuteľných a nehnuteľných vecí vo vlastníctve spoločnosti a tretích osôb mimo rámec živnostenského podnikaniaod 1999
  • - sprostredkovanie obchoduod 1999
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnostiod 1999
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnostiod 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025390. z 1 071
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 6. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 6. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 6. 2016Nový spoločníkRESIDE s.r.o., podiel 50 %
  3. 29. 6. 2016Nový spoločníkIng. Marek Petráš, podiel 50 %
  4. 21. 6. 2016Nový člen vedeniaIng. Marek Petráš, konateľ
  5. 2. 4. 2008Presun sídlaMalacká cesta 181 Stupavapredtým Horná 26 Banská Bystrica
  6. 1. 1. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021446944
  7. 1. 7. 1999Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36036625

1. SPRÁVCOVSKÁ A REALITNÁ s.r.o. – tržby 100 tis. € – IČO 36036625