SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36044067

KAT spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2000
IČO
36044067
DIČ
2020094263
Sídlo
Grösslingová 8033/27, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Štefan Kurta+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KAT spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 3. 10. 2000. Vo vedení firmy: Štefan Kurta, Bc., Tereza Kurtová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 3,1 mil. € (−4,8 %) a zisk 612 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať48. z 90 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,1 mil. €
Za rok
−5 %
Od 2015
+247 %
02 mil.4 mil.2015—2016+12 %2017−1 %2018+119 %2019−10 %2020+1 %2021+18 %2022+3 %2023+28 %2024+7 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,3 %
  • Najlepší rok
    2018, +119 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,5 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,6 %
    −4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,9 %
    −5,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 141 820 €3 299 121 €3 075 603 €2 406 624 €2 346 562 €1 986 533 €1 976 159 €2 184 425 €995 961 €1 008 960 €904 867 €——
Výsledok hospodárenia612 344 €656 900 €503 716 €424 244 €327 922 €224 029 €167 935 €259 082 €132 604 €151 318 €223 796 €196 710 €57 678 €
Aktíva spolu12 250 443 €12 625 204 €9 477 466 €8 450 893 €8 536 462 €8 813 428 €8 984 406 €8 691 902 €7 039 841 €6 089 371 €5 275 716 €6 688 250 €6 582 945 €
Vlastné imanie3 935 169 €3 322 826 €2 665 925 €2 162 210 €1 737 966 €1 410 044 €1 186 015 €1 018 080 €758 999 €626 395 €475 077 €251 280 €54 570 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202527. 3. 202429. 3. 202311. 3. 202230. 6. 202127. 3. 202021. 3. 201922. 3. 201828. 3. 201723. 3. 201627. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
48. z 90 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020094263
platiteľ od 1. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Grösslingová 8033/27, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 10. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 104002/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
29320 Výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • - leasingové službyod 2000
  • - prenájom hnuteľných vecíod 2000
  • - prenájom priemyselného tovaruod 2000
  • - sprostredkovanie obchoduod 2000
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnostiod 2000
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnostiod 2000
  • - opravy nákladných a osobných automobilovod 2000
  • - výroba, opravy a montáž nadstavieb nákladných automobilov a konštrukciíod 2000
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 976 tis. € · posledná 9. 10. 2024

Posledné zmluvy

  • Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny BratislavaZMLUVA O NÁJME NEBYTOVÝCH PRIESTOROV č. 247/SSVaR/2024 uzatvorená v zmysle zákona č. 116/1990 Zb. o nájme a podnájme nebytových priestorov v znení neskorších predpisov a § 663 a nasl. zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov3 tis. €9. 10. 2024
  • Finančné riaditeľstvo SRDohoda o urovnaní43 tis. €21. 2. 2024
  • Finančné riaditeľstvo SRDohoda o urovnaní43 tis. €21. 2. 2024
  • Finančné riaditeľstvo SRDohoda o urovnaní62 tis. €21. 2. 2024
  • Finančné riaditeľstvo SRDohoda o urovnaní51 tis. €21. 2. 2024
  • Múzeum SNPZmluva o nájme nehnuteľnosti č. PCII - 2023/1 a 114/2023/M SNP302 tis. €14. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 29320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202548. z 90
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 11. 2024Presun sídlaGrösslingová 8033/27 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Dobrovičova 16 Bratislava
  3. 8. 7. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Štefan Kurta
  4. 18. 4. 2015Presun sídlaDobrovičova 16 Bratislavapredtým Partizánska cesta 89 Banská Bystrica
  5. 7. 4. 2015Nový člen vedeniaBc., Ing. Tereza Kurtová, konateľ
  6. 7. 4. 2015Nový člen vedeniaMgr. Aneta Kurtová, konateľ
  7. 1. 1. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2020094263
  8. 4. 11. 2009Nový spoločníkIng. Štefan Kurta, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36044067