SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36048526

FOBA , spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · od 2001
IČO
36048526
DIČ
2020075574
Sídlo
A. Markuša 17, 979 01 Rimavská Sobota
firmy v okolí

KonateľTomáš Folk+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FOBA , spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, v registri od 30. 5. 2001. Vo vedení firmy: Tomáš Folk a Zdenko Folk. V roku 2025 mala firma tržby 2,2 mil. € (+2,9 %) a zisk 110 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať33. z 221 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,2 mil. €
Za rok
+3 %
Od 2013
+31 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014−6 %2015−9 %2016−9 %2017−4 %2018+2 %2019+0 %2020+36 %2021−8 %2022+10 %2023+11 %2024+10 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,3 %
  • Najlepší rok
    2020, +36 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,0 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,6 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,8 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,0 %
    −14,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 187 653 €2 125 596 €1 937 642 €1 745 046 €1 586 519 €1 731 926 €1 270 699 €1 265 642 €1 245 473 €1 293 340 €1 423 888 €1 564 498 €1 666 149 €
Výsledok hospodárenia109 761 €98 095 €70 507 €41 685 €24 997 €77 740 €15 759 €29 617 €5 057 €−2 077 €758 €−2 621 €−37 761 €
Aktíva spolu795 734 €799 517 €810 769 €776 151 €381 640 €486 729 €482 949 €284 326 €333 884 €367 926 €285 242 €280 825 €—
Vlastné imanie509 196 €399 434 €301 339 €230 832 €189 146 €164 150 €86 409 €70 650 €41 033 €35 975 €−1 482 €−2 240 €—
Podané30. 6. 202631. 3. 20251. 7. 202429. 6. 202331. 3. 202228. 6. 202131. 3. 202029. 3. 201927. 3. 201821. 3. 201729. 3. 201626. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
33. z 221 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
32 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020075574
platiteľ od 1. 10. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A. Markuša 17, 979 01 Rimavská Sobota
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 5. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 7127/S
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47110 Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rimavská Sobota.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2001
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2001
  • - sprostredkovateľská činnosťod 2001
  • - predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál, ak na ich priamu konzumáciu nie je k dispozícii viac ako 8 miestod 2001
  • - predaj alkoholických, nealkoholických nápojov a doplnkového tovaru na priamu konzumáciuod 2001
  • - poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predajaod 2001
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 32 tis. € · posledná 27. 9. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202533. z 221
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 8. 2021Nový spoločníkZdenko Folk, podiel 50 %
  3. 13. 8. 2021Nový spoločníkTomáš Folk, podiel 50 %
  4. 1. 8. 2021Nový člen vedeniaZdenko Folk, konateľ
  5. 1. 10. 2001Registrácia za platiteľa DPHSK2020075574
  6. 30. 5. 2001Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36048526

FOBA , spol. s r.o. – tržby 2,2 mil. € – IČO 36048526