SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36049514

BOORA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2001
IČO
36049514
DIČ
2020089434
Sídlo
Ružinovská 18186/44, 821 03 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľViliam Puschauer

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BOORA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 25. 7. 2001. Vo vedení firmy: Viliam Puschauer. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € (−77,5 %) a zisk 268 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať109. z 112 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−78 %
Od 2014
−86 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015−22 %2016+36 %2017+224 %2018−43 %2019−10 %2020+24 %2021−35 %2022−42 %2023+15 %2024−33 %2025−78 %
  • Najlepší rok
    2017, +224 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 917 €12 977 €19 330 €16 804 €29 144 €44 721 €36 000 €40 069 €70 000 €21 587 €15 818 €20 153 €
Výsledok hospodárenia268 €−3 308 €−483 €−10 478 €−3 250 €78 €−7 148 €103 €5 637 €−503 €−860 €−866 €
Aktíva spolu3 032 €6 972 €4 967 €4 755 €10 708 €15 409 €17 551 €26 176 €26 860 €16 673 €17 345 €17 735 €
Vlastné imanie−6 652 €−6 920 €−3 612 €−3 128 €7 345 €12 516 €12 437 €19 586 €19 539 €13 901 €14 403 €15 263 €
Podané18. 2. 202627. 2. 202527. 2. 202427. 3. 202321. 3. 20224. 6. 20214. 3. 202012. 3. 20192. 3. 201821. 3. 201718. 3. 201625. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
109. z 112 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020089434
platiteľ od 1. 1. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ružinovská 18186/44, 821 03 Bratislava – Ružinov
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 7. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 7227/S
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
4683 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • - obstarávanie stavebných prác a dodávok oprávnenej organizácieod 2001
  • - sprostredkovanie obchodu a služiebod 2001
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnostiod 2001
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnostiod 2001
  • - uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmienod 2001
  • - upratovacie a čistiace práceod 2004
  • inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2017
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4683), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025109. z 112
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

26 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 26.

História zmien

Posledná zmena 23. 10. 2026 · 5 záznamov

  1. 23. 10. 2026Nový spoločníkViliam Puschauer, podiel 100 %
  2. 12. 10. 2026Nový člen vedeniaViliam Puschauer, konateľ
  3. 18. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 1. 1. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020089434
  5. 25. 7. 2001Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36049514

BOORA, s.r.o. – tržby 3 tis. € – IČO 36049514