V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
H TEST SLOVAKIA, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 16. 8. 2001. Vo vedení firmy: Václav Haasz a Jozef Ambrózai. V roku 2025 mala firma tržby 848 tis. € (−16,4 %) a zisk 18 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 1. 12. 2001 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 42 zmlúv za 1,2 mil. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne−2,7 %
- Najlepší rok2017, +131 %
Ukazovatele 2025
- Marža2,1 %−3,0 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE15,2 %−19,4 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA8,7 %−8,2 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť42,6 %−8,7 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 847 684 € | 1 013 545 € | 1 251 561 € | 890 010 € | 659 400 € | 858 565 € | 1 337 436 € | 622 960 € | 657 264 € | 284 087 € | 1 051 028 € | 658 539 € | 1 182 549 € |
| Výsledok hospodárenia | 17 548 € | 51 224 € | 100 490 € | 25 740 € | −2 062 € | 20 412 € | 83 901 € | 20 194 € | 24 138 € | −35 168 € | 36 086 € | −11 194 € | 25 962 € |
| Aktíva spolu | 201 522 € | 303 823 € | 359 207 € | 305 701 € | 181 211 € | 109 069 € | 231 365 € | 145 108 € | 238 905 € | 67 775 € | 220 182 € | 287 799 € | 577 845 € |
| Vlastné imanie | 115 701 € | 148 153 € | 176 929 € | 96 438 € | 70 699 € | 96 843 € | 143 211 € | 73 349 € | 57 982 € | 33 845 € | 76 231 € | 40 145 € | 56 530 € |
| Podané | 29. 3. 2026 | 26. 3. 2025 | 27. 3. 2024 | 15. 3. 2023 | 28. 1. 2022 | 8. 3. 2021 | 25. 2. 2020 | 6. 3. 2019 | 7. 3. 2018 | 9. 3. 2017 | 11. 3. 2016 | 10. 3. 2015 | 21. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod
- Ing. Václav Haasznar. 1976KonateľKÚVvo firme od 2017Funkcie v ďalších firmách
- Ing. Jozef Ambrózainar. 1971Konateľvo firme od 2021Funkcie v ďalších firmách
- H TEST,a.s.Spoločník 100 %vklad 6 639 € · vo firme od 2010
- Ing. Petr Navrátilnar. 1962KÚVvo firme od 2017Funkcie v ďalších firmách
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 16. 8. 2001
- 25 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 157602/B
- Základné imanie
- 6 639 €
- Veľkosť
- 2 zamestnanci
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
- Predchádzajúci názov
- H TEST SLOVAKIA, spol. s.r.o.
Predmet činnosti
3 zapísané činnosti
- - sprostredkovanie obchodu a služiebod 2001
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnostiod 2001
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnostiod 2001
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Národný bezpečnostný úradZmluva o poskytovaní služieb50 tis. €14. 5. 2026
- Slovenská technická univerzita v BratislaveKúpna zmluva7 tis. €7. 5. 2026
- Slovenská technická univerzita v BratislaveKúpna zmluva č. 9001/0021/26108 tis. €9. 4. 2026
- Národný bezpečnostný úradZmluva o poskytovaní služieb50 tis. €10. 3. 2025
- Národný bezpečnostný úradZmluva o poskytovaní služieb48 tis. €12. 4. 2024
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby
Na tejto adrese
504 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 504.
História zmien
Posledná zmena 29. 3. 2026 · 15 záznamov
- 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 15. 12. 2021Presun sídlaČernyševského 10 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Zvolenská cesta 20 Banská Bystrica
- 15. 12. 2021Nový člen vedeniaIng. Jozef Ambrózai, konateľ
- 11. 7. 2019Nový člen vedeniaIng. Václav Haasz, konateľ
- 21. 11. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodDoc.Ing. Petr Kocourek
- 1. 12. 2017Zápis konečného užívateľa výhodDoc.Ing. Petr Kocourek
- 1. 12. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Petr Navrátil
- 1. 12. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Václav Haasz
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 29. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36049964