SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36053155

ALERGO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Krtíš · od 2002
IČO
36053155
DIČ
2021649135
Sídlo
Mikszáthova 895/27, 990 01 Veľký Krtíš
firmy v okolí

KonateľMUDr. Ildikó Paálová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALERGO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Krtíš, v registri od 11. 3. 2002. Vo vedení firmy: Ildikó Paálová. V roku 2025 mala firma tržby 133 tis. € (−6,5 %) a zisk 485 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1642. z 2 515 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
133 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2014
+71 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−7 %2016+18 %2017−2 %2018+4 %2019+5 %2020+1 %2021+2 %2022+2 %2023+23 %2024+21 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,4 %
    −3,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,6 %
    −5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby132 893 €142 098 €117 602 €95 964 €94 242 €92 707 €91 672 €87 230 €83 510 €85 076 €71 888 €77 652 €—
Výsledok hospodárenia485 €6 056 €10 492 €−4 305 €13 167 €9 938 €7 969 €1 232 €2 696 €2 314 €2 901 €3 121 €2 256 €
Aktíva spolu75 306 €106 012 €99 242 €86 391 €94 927 €79 139 €69 430 €59 733 €89 574 €87 032 €84 260 €81 499 €78 022 €
Vlastné imanie—99 654 €93 597 €83 106 €87 411 €74 243 €64 305 €56 337 €86 105 €83 408 €81 094 €78 193 €75 071 €
Podané14. 3. 202627. 3. 202522. 3. 202428. 6. 20236. 6. 202221. 3. 20218. 3. 202028. 3. 201917. 3. 201815. 3. 201720. 3. 201626. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1642. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mikszáthova 895/27, 990 01 Veľký Krtíš
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 3. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 7611/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľký Krtíš.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • - reklamná a propagačná činnosťod 2002
  • - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2002
  • - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2002
  • - prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2002
  • - sprostredkovanie obchodu a služiebod 2002
  • - poradenská činnosť v oblasti zdravej životosprávyod 2002
  • predaj na priamu konzumáciu čapovaného piva, vína, alkoholických a nealkoholických nápojovod 2005
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a ich obvyklých príloh ako i bezmäsitých jedálod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
34 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—19. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251642. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 14. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 6. 2010Nový spoločníkMUDr. Ildikó Paálová, podiel 100 %
  3. 11. 3. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36053155

ALERGO, s.r.o. – tržby 133 tis. € – IČO 36053155