SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36053244

JALYS, spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Brezno · od 2002

predtým STASOLA, spol. s r.o.

IČO
36053244
DIČ
2020085144
Sídlo
Vránskeho 24, 977 01 Brezno
firmy v okolí

KonateľJaroslava Lysinová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JALYS, spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, v registri od 15. 3. 2002. Vo vedení firmy: Jaroslava Lysinová. V roku 2025 mala firma tržby 223 tis. € (+51,0 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať117. z 1 955 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
223 tis. €
Za rok
+51 %
Od 2014
−12 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+26 %2016−38 %2017−37 %2018+10 %2019−45 %2020+50 %2021−25 %2022+179 %2023−19 %2024−24 %2025+51 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,2 %
  • Najlepší rok
    2022, +179 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    +14,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    13,4 %
    +45,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,7 %
    −13,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby223 160 €147 816 €194 603 €240 159 €85 990 €115 090 €76 489 €138 141 €125 650 €198 505 €318 965 €253 515 €—
Výsledok hospodárenia6 720 €−16 622 €1 365 €1 706 €375 €492 €2 257 €141 €938 €−41 276 €926 €2 633 €2 624 €
Aktíva spolu50 131 €52 542 €82 161 €44 311 €71 146 €64 805 €54 668 €35 271 €58 975 €54 884 €80 991 €90 739 €94 280 €
Vlastné imanie5 676 €−1 044 €15 578 €14 213 €12 507 €10 872 €10 380 €8 124 €7 983 €7 045 €48 320 €47 395 €44 761 €
Podané25. 2. 202612. 2. 202528. 2. 202431. 1. 20234. 3. 20228. 3. 202113. 3. 202012. 3. 20195. 4. 20183. 3. 201711. 2. 20163. 3. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
117. z 1 955 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020085144
platiteľ od 2. 5. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vránskeho 24, 977 01 Brezno
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 3. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 7620/S
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
2100 Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
STASOLA, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Brezno.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • - montáž drevených konštrukciíod 2002
  • - výroba drobných výrobkov z drevaod 2002
  • - píliarska výrobaod 2002
  • - zemné práceod 2002
  • - montáž sadrokartónuod 2002
  • - sklenárske práceod 2002
  • - podlahárstvood 2002
  • - obkladačské práceod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 111 tis. € · posledná 3. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025117. z 1 955
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 6 záznamov

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 11. 2009Nový spoločníkJaroslava Lysinová, podiel 100 %
  3. 4. 6. 2004Zmena obchodného menaJALYS, spol. s r. o.predtým STASOLA, spol. s r.o.
  4. 4. 6. 2004Presun sídlaVránskeho 24 Breznopredtým Nálepkova 7 Brezno
  5. 2. 5. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020085144
  6. 15. 3. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36053244

JALYS, spol. s r. o. – tržby 223 tis. € – IČO 36053244