SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36053325

Nelka s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2002

predtým MA-IV s.r.o.

IČO
36053325
DIČ
2021651071
Sídlo
Námestie SNP 2109/16, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľPeter Mišurda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Nelka s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 21. 3. 2002. Vo vedení firmy: Peter Mišurda. V roku 2025 mala firma tržby 916 tis. € (+13,1 %) a zisk 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať352. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
916 tis. €
Za rok
+13 %
0500 tis.1 mil.2014—2023—2024×8,62025+13 %
  • Najlepší rok
    2024, ×8,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,3 %
    +2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    55,1 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,5 %
    +5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,7 %
    −10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120192017201620152014
Tržby915 535 €809 412 €94 205 €——————0 €
Výsledok hospodárenia38 998 €18 037 €15 721 €0 €0 €−60 €−480 €−480 €−480 €−480 €
Aktíva spolu269 437 €205 524 €59 008 €0 €0 €————0 €
Vlastné imanie70 776 €31 778 €13 741 €−1 980 €−1 980 €−1 980 €−1 920 €−1 440 €−960 €−480 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202427. 2. 202328. 2. 20227. 3. 202026. 3. 201828. 3. 201730. 3. 201628. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
352. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021651071
platiteľ od 1. 2. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie SNP 2109/16, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 3. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 7628/S
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MA-IV s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • - poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2002
  • - reklamná a propagačná činnosťod 2002
  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2002
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živnostíod 2002
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živnostíod 2002
  • - zásielkový predajod 2002
  • prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, ZvolenZmluva o nájme Zwolenčan - SF - koniec školského roka—24. 6. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025352. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2021651071
  3. 9. 1. 2016Zmena obchodného menaNelka s.r.o.predtým MA-IV s.r.o.
  4. 9. 1. 2016Presun sídlaNámestie SNP 2109/16 Zvolenpredtým Námestie SNP 9 Zvolen
  5. 9. 1. 2016Nový spoločníkPeter Mišurda, podiel 100 %
  6. 18. 12. 2015Nový člen vedeniaPeter Mišurda, konateľ
  7. 21. 3. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36053325

Nelka s.r.o. – tržby 916 tis. € – IČO 36053325