SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36053627

FIA - B s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žarnovica · od 2002
IČO
36053627
DIČ
2020066004
Sídlo
SNP 1083, 966 81 Žarnovica
firmy v okolí

KonateľBc. Paulína Kopčová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FIA - B s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žarnovica, v registri od 8. 4. 2002. Vo vedení firmy: Paulína Kopčová. V roku 2025 mala firma tržby 45 tis. € (−5,1 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať464. z 695 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
45 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2013
−80 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−39 %2015−30 %2016+11 %2017+41 %2018−78 %2019−76 %2020−38 %2021−31 %2022×62023+90 %2024+24 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    −12,4 %
  • Najlepší rok
    2022, ×6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,4 %
    −12,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -26,6 %
    −32,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -11,4 %
    −17,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,1 %
    +48,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby44 659 €47 056 €37 983 €20 027 €3 320 €4 809 €7 808 €32 562 €145 102 €102 691 €92 843 €133 256 €218 993 €
Výsledok hospodárenia−4 200 €1 214 €2 992 €4 008 €1 225 €1 927 €−4 769 €−2 143 €1 806 €350 €1 361 €2 519 €−172 €
Aktíva spolu36 834 €21 883 €38 346 €17 095 €12 018 €10 986 €9 154 €15 565 €32 223 €45 874 €44 051 €40 200 €52 568 €
Vlastné imanie15 810 €20 010 €18 796 €15 804 €11 796 €10 571 €8 644 €13 413 €15 556 €13 751 €13 401 €13 018 €10 499 €
Podané20. 5. 202620. 2. 202526. 3. 202412. 3. 20235. 2. 202213. 3. 202130. 3. 202027. 3. 201916. 3. 201827. 3. 20179. 3. 201626. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
464. z 695 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2020066004
platiteľ od 8. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
SNP 1083, 966 81 Žarnovica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 4. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 7655/S
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
56109 Ostatné účelové stravovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žarnovica.

Predmet činnosti

43 zapísaných činností

  • - obstarávanie a sprostredkovanie obstarávania služieb spojených so správou bytového fonduod 2002
  • - obchod so starožitnosťamiod 2002
  • - požičiavanie motorových vozidielod 2002
  • - nákup a predaj motorových vozidielod 2002
  • - poradenská činnosť v oblasti obchodu a reklamy v rozsahu voľnej živnostiod 2002
  • - prenájom dopravných prostriedkovod 2002
  • - prenájom strojov, prístrojov, zariadení, výpočtovej technikyod 2002
  • - reklamná, propagačná a výstavnícka činnosťod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné účelové stravovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 11 tis. € · posledná 31. 8. 2025

Posledné zmluvy

  • Mestský podnik služieb Žarnovica s.r.o.—31. 8. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56109), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025464. z 695
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné účelové stravovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 20. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 20. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 11. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2020066004
  3. 25. 4. 2023Nový spoločníkBc. Paulína Kopčová, podiel 100 %
  4. 18. 4. 2023Nový člen vedeniaBc. Paulína Kopčová, konateľ
  5. 8. 2. 2005Presun sídlaSNP 1083 Žarnovicapredtým Nad Mlynom 70/12 Žarnovica
  6. 8. 4. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné účelové stravovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36053627

FIA - B s.r.o. – tržby 45 tis. € – IČO 36053627