SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36055671

CNM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žiar nad Hronom · od 2002
IČO
36055671
DIČ
2020065146
Sídlo
A.Dubčeka 43/40, 965 01 Žiar nad Hronom
firmy v okolí

KonateľDušan Kollár+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CNM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, v registri od 7. 8. 2002. Vo vedení firmy: Dušan Kollár a Matúš Kollár. V roku 2025 mala firma tržby 1,8 mil. € (−15,1 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1. z 21 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,8 mil. €
Za rok
−15 %
Od 2013
+1098 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2016+51 %2017+40 %2018+37 %2019+5 %2020+29 %2021+21 %2022+40 %2023+46 %2024+45 %2025−15 %
  • Priemerný rast ročne
    +23,0 %
  • Najlepší rok
    2016, +51 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,0 %
    −7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,0 %
    −5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,6 %
    +15,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 783 824 €2 101 250 €1 450 556 €993 776 €710 953 €585 319 €454 249 €432 209 €315 284 €225 017 €——148 902 €
Výsledok hospodárenia16 018 €76 484 €126 842 €108 558 €119 234 €114 652 €110 918 €103 058 €64 464 €37 045 €108 593 €38 857 €20 095 €
Aktíva spolu1 553 268 €1 162 218 €1 207 768 €847 910 €677 983 €614 741 €364 175 €263 558 €200 412 €160 774 €217 931 €112 603 €41 947 €
Vlastné imanie783 597 €767 580 €775 162 €648 320 €539 761 €420 527 €323 317 €212 399 €109 341 €44 877 €184 133 €75 540 €36 683 €
Podané25. 3. 202627. 3. 202530. 3. 202416. 3. 202328. 3. 202226. 3. 202129. 3. 202031. 3. 201929. 3. 201827. 4. 201729. 3. 201628. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 21 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020065146
platiteľ od 9. 10. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A.Dubčeka 43/40, 965 01 Žiar nad Hronom
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 8. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 7865/S
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
95120 Oprava komunikačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žiar nad Hronom.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • - výroba jednoduchých výrobkov z drevaod 2002
  • - prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním okrem základných aj doplnkových služiebod 2002
  • - zváračské práceod 2002
  • - prenájom strojov a prístrojovod 2002
  • - upratovacie práceod 2002
  • - prenájom motorových vozidielod 2002
  • - reklamná a propagačná činnosťod 2002
  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava komunikačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 103 tis. € · posledná 15. 1. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec Melčice-LieskovéZmluva č. S/2025002—15. 1. 2025
  • Zariadenie pre seniorov Dubina, m.r.o.Zmluva č. 2/2024—30. 7. 2024
  • Zariadenie pre seniorov Dubina, m.r.o.Dodatok k zmluve č. 2/2024—28. 6. 2024
  • Národná zoologická záhrada BojniceZmluva o dielo58 tis. €7. 6. 2024
  • Zariadenie pre seniorov Dubina, m.r.o.Dodatok k zmluve č. 1/2024 o vykonaní pravidelných kontrol funkčnosti, odborných skúšok a odborných prehliadok EPS.—31. 5. 2024
  • Zariadenie pre seniorov Dubina, m.r.o.Zmluva o vykonaní pravidelných kontrol funkčnosti EPS—8. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 95120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251. z 21
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava komunikačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 12. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Matúš Kollár
  3. 17. 5. 2023Nový spoločníkDušan Kollár, podiel 66,7 %
  4. 17. 5. 2023Nový spoločníkIng. Matúš Kollár, podiel 33,3 %
  5. 23. 9. 2022Nový člen vedeniaIng. Matúš Kollár, konateľ
  6. 12. 10. 2018Zápis konečného užívateľa výhodDušan Kollár
  7. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodDušan Kollár
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodDušan Kollár
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava komunikačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36055671

CNM, s.r.o. – tržby 1,8 mil. € – IČO 36055671