SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36056090

LINIA TOUR, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · od 2002
IČO
36056090
DIČ
2021683840
Sídlo
Kálmana Mikszátha 268, 979 01 Rimavská Sobota
firmy v okolí

KonateľIng. Ľudovít Gruliš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LINIA TOUR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, v registri od 10. 9. 2002. Vo vedení firmy: Ľudovít Gruliš. V roku 2025 mala firma tržby 14 tis. € (+0,0 %) a zisk 711 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať197. z 242 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
14 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2013
−55 %
050 tis.100 tis.2013—2014−41 %2015−38 %2016+45 %2017−4 %2018−19 %2019+79 %2020−11 %2021+176 %2022+38 %2023−82 %2024−4 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2021, +176 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,9 %
    −5,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,2 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,8 %
    +1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby14 400 €14 400 €15 000 €81 312 €59 044 €21 396 €23 916 €13 325 €16 445 €17 181 €11 842 €18 990 €32 296 €
Výsledok hospodárenia711 €1 525 €1 157 €3 907 €5 883 €3 588 €1 924 €456 €1 860 €1 130 €331 €1 088 €258 €
Aktíva spolu58 822 €57 029 €55 256 €55 021 €77 530 €70 311 €69 137 €69 606 €75 554 €72 627 €74 397 €76 904 €81 915 €
Vlastné imanie57 146 €56 435 €54 911 €53 885 €50 177 €44 294 €40 706 €38 782 €38 326 €36 466 €35 335 €35 004 €33 916 €
Podané12. 3. 202626. 3. 202512. 3. 20247. 6. 202329. 6. 202225. 6. 202113. 5. 202028. 3. 201914. 3. 20189. 3. 201730. 3. 20161. 3. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
197. z 242 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kálmana Mikszátha 268, 979 01 Rimavská Sobota
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 9. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 7910/S
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
55909 Ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rimavská Sobota.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • - poskytovanie ubytovania v chatách, zruboch a domčekoch po triedu ***od 2002
  • - finančný a operatívny leasingod 2002
  • - poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhuod 2002
  • - prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíod 2002
  • - prenájom nehnuteľnostíod 2002
  • - vedenie účtovníctvaod 2002
  • - reklamná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2002
  • - prieskum trhu a verejnej mienkyod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 55909), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025197. z 242
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 1. 2023Nový spoločníkIng. Ľudovít Gruliš, podiel 100 %
  3. 1. 6. 2006Presun sídlaKálmana Mikszátha 268 Rimavská Sobotapredtým 491 Málinec
  4. 10. 9. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ubytovanie v ubytovniach a ostatné dočasné ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36056090

LINIA TOUR, s.r.o. – tržby 14 tis. € – IČO 36056090