SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36057207

KABÁT TECHNOLOGIES s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2002
IČO
36057207
DIČ
2020070668
Sídlo
Balkán 2081/49, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľĽubomír Kabát+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KABÁT TECHNOLOGIES s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 20. 11. 2002. Vo vedení firmy: Ľubomír Kabát a Magdaléna Kabátová. V roku 2025 mala firma tržby 85 tis. € (−6,9 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1894. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
85 tis. €
Za rok
−7 %
Od 2013
−71 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+42 %2015−7 %2016−61 %2017+24 %2018+21 %2019−26 %2020−43 %2021−1 %2022+79 %2023−34 %2024−18 %2025−7 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +79 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -13,6 %
    +5,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -10,1 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -7,6 %
    +3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,4 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby84 907 €91 198 €111 515 €169 299 €94 402 €95 288 €168 401 €227 172 €188 516 €152 214 €389 303 €419 196 €294 300 €
Výsledok hospodárenia−11 521 €−17 471 €1 347 €12 915 €−31 372 €−28 009 €2 844 €12 785 €6 200 €−38 253 €−5 €19 517 €−1 070 €
Aktíva spolu152 561 €165 585 €172 310 €183 556 €164 611 €166 291 €198 269 €219 767 €233 040 €178 463 €225 247 €223 795 €217 811 €
Vlastné imanie113 767 €126 095 €143 567 €142 220 €129 306 €160 678 €188 687 €185 843 €173 058 €166 858 €205 112 €205 117 €185 600 €
Podané30. 6. 202625. 6. 202527. 6. 202420. 2. 202310. 4. 20222. 2. 202111. 2. 202011. 2. 20199. 2. 201817. 2. 20223. 3. 20162. 3. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1894. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020070668
platiteľ od 1. 1. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Balkán 2081/49, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 11. 2002
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 8032/S
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • - poskytovanie technických služieb na ochranu majetku a osôb - vývoj, výroba, predaj, projektovanie, montáž, údržba, revízia a opravy zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov slúžiacich na ochranu majetku a osoby pred neoprávnenými zásahmi vrátane systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a prejavu osoby v objekte a v jeho okolíod 2002
  • - fotografické službyod 2002
  • - výroba videaod 2002
  • - výskum trhu a verejnej mienkyod 2002
  • - prenájom strojov, prístrojov a spotrebného tovaruod 2002
  • - prenájom motorových vozidielod 2002
  • - upratovacie práceod 2002
  • - faktoring a forfaitingod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 1. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251894. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 7. 2012Nový spoločníkMagdaléna Kabátová, podiel 50 %
  3. 26. 7. 2012Nový spoločníkĽubomír Kabát, podiel 50 %
  4. 16. 5. 2007Presun sídlaBalkán 2081/49 Zvolenpredtým Rákoš 12 - A.B. Zvolen
  5. 1. 1. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020070668
  6. 20. 11. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36057207

KABÁT TECHNOLOGIES s.r.o. – tržby 85 tis. € – IČO 36057207