SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36058165

KG - Systém s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2003
IČO
36058165
DIČ
2020096001
Sídlo
Ďumbierska 16, 974 11 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMiroslav Lormusz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KG - Systém s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 31. 1. 2003. Vo vedení firmy: Miroslav Lormusz. V roku 2025 mala firma tržby 2,9 mil. € (+4,5 %) a zisk 150 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať34. z 420 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,9 mil. €
Za rok
+5 %
Od 2013
+153 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014−9 %2015+19 %2016+6 %2017+7 %2018+25 %2019−4 %2020+4 %2021+33 %2022+4 %2023+1 %2024+13 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,0 %
  • Najlepší rok
    2021, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,2 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,6 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,6 %
    +1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,5 %
    −2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 918 351 €2 792 068 €2 461 667 €2 446 025 €2 342 468 €1 764 358 €1 698 310 €1 763 159 €1 410 061 €1 315 571 €1 246 531 €1 044 310 €1 152 714 €
Výsledok hospodárenia150 404 €127 271 €108 721 €77 132 €108 942 €72 104 €49 594 €59 035 €31 490 €50 421 €37 833 €33 356 €55 267 €
Aktíva spolu1 102 787 €1 004 314 €870 693 €828 402 €839 415 €689 478 €651 374 €691 389 €712 294 €642 813 €581 376 €548 911 €559 748 €
Vlastné imanie765 998 €676 639 €599 368 €540 241 €463 109 €413 202 €372 588 €365 290 €326 256 €294 766 €244 345 €246 511 €234 155 €
Podané22. 6. 202620. 6. 202511. 6. 202423. 6. 20239. 6. 202216. 6. 202130. 3. 202029. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
34. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
41 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020096001
platiteľ od 1. 3. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ďumbierska 16, 974 11 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 1. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 8134/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47520 Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • - prenájom výpočtovej technikyod 2003
  • - reklamná a propagačná činnosťod 2003
  • - reprografické a kopírovacie práceod 2003
  • - grafické práce vykonávané prostredníctvom výpočtovej technikyod 2003
  • - tvorba web-stránokod 2003
  • - kompletizácia výpočtovej techniky z dodaných komponentovod 2003
  • - poskytovanie softvéru - predaj hotových programov so súhlasom autoraod 2003
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202534. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 12. 2009Nový spoločníkMiroslav Lormusz, podiel 100 %
  3. 31. 1. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36058165

KG - Systém s.r.o. – tržby 2,9 mil. € – IČO 36058165