SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36058688

r3nt property s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2003

predtým BUČINA - ŠOP, spol.s.r.o. a 2 ďalšie názvy

IČO
36058688
DIČ
2020070723
Sídlo
Hviezdoslavova 458/5, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľIgor Chalmovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

r3nt property s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 24. 2. 2003. Vo vedení firmy: Igor Chalmovský. V roku 2025 mala firma tržby 358 tis. € (+15,5 %) a zisk 78 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať247. z 1 400 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Likvidácia · V likvidácii
    Register právnických osôb
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 1. 4. 2003 (§4)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
358 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2013
+146 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−10 %2015−36 %2016+3 %2017+23 %2018−10 %2019+13 %2020−24 %2021−94 %2022×6,62023+289 %2024+135 %2025+16 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,8 %
  • Najlepší rok
    2022, ×6,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,8 %
    +13,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    204,3 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    34,8 %
    +16,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,0 %
    −45,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby357 902 €309 820 €131 597 €33 869 €5 140 €81 906 €107 727 €95 408 €106 281 €86 201 €83 994 €131 228 €145 221 €
Výsledok hospodárenia78 106 €25 962 €29 642 €−6 027 €−9 057 €−16 158 €12 173 €5 895 €−29 169 €20 606 €854 €−16 434 €−12 140 €
Aktíva spolu224 739 €141 418 €184 715 €234 933 €313 027 €310 978 €330 424 €305 221 €285 774 €290 234 €315 575 €349 154 €—
Vlastné imanie38 239 €−39 867 €−65 829 €−95 471 €−89 442 €−80 386 €−46 971 €−59 144 €−65 039 €−35 870 €−56 477 €−56 368 €—
Podané22. 6. 20265. 6. 202527. 3. 20249. 5. 20231. 4. 202229. 6. 20212. 11. 202029. 3. 20193. 4. 201830. 3. 201730. 3. 201626. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
247. z 1 400 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
21 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020070723
platiteľ od 1. 4. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 458/5, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 2. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 20862/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16100 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
BUČINA WOOD, spol. s r.o. · BUČINA - ŠOP, spol. s r.o. v likvidácii · BUČINA - ŠOP, spol.s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností

  • - cestná motorová doprava - vnútroštátna nákladná cestná dopravaod 2003
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živnostíod 2003
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živnostíod 2003
  • - píliarska výrobaod 2003
  • - stolárska výrobaod 2003
  • - prieskum trhu a verejnej mienkyod 2003
  • - leasingová činnosťod 2003
  • - reklamná a propagačná činnosťod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025247. z 1 400
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 5. 2023Zmena obchodného menar3nt property s. r. o.predtým BUČINA WOOD, spol. s r.o.
  3. 26. 5. 2023Presun sídlaHviezdoslavova 458/5 Prievidzapredtým Včelárska 1 Prievidza
  4. 28. 9. 2016Nový člen vedeniaIgor Chalmovský, konateľ
  5. 7. 10. 2009Nový spoločníkIgor Chalmovský, podiel 100 %
  6. 13. 11. 2007Zmena obchodného menaBUČINA WOOD, spol. s r.o.predtým BUČINA - ŠOP, spol. s r.o. v likvidácii
  7. 26. 1. 2007Zmena obchodného menaBUČINA - ŠOP, spol. s r.o. v likvidáciipredtým BUČINA - ŠOP, spol.s.r.o.
  8. 26. 1. 2007Presun sídlaVčelárska 1 Prievidzapredtým Lučenecká cesta 3559 Zvolen
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36058688

r3nt property s. r. o. – tržby 358 tis. € – IČO 36058688