SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36059111

X-FRAM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Slovenská Ľupča · od 2003

predtým X - FRAM, s.r.o.

IČO
36059111
DIČ
2021713881
Sídlo
Za Daňacou 776/84, 976 13 Slovenská Ľupča
firmy v okolí

KonateľIng. Mgr. Juraj Hýroš+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

X-FRAM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Slovenská Ľupča, v registri od 18. 3. 2003. Vo vedení firmy: Juraj Hýroš a Tatiana Hýrošová. V roku 2025 mala firma tržby 1,8 mil. € (+319,6 %) a zisk 373 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať230. z 6 447 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,8 mil. €
Za rok
×4,2
Od 2014
+267 %
01 mil.2 mil.2014—2015+55 %2016+11 %2017+1 %2018−38 %2019+20 %2020−5 %2021+95 %2022−28 %2023−55 %2024+12 %2025×4,2
  • Priemerný rast ročne
    +12,5 %
  • Najlepší rok
    2025, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,7 %
    +19,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,8 %
    +24,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,0 %
    +18,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    23,1 %
    −26,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 800 807 €429 202 €384 308 €853 798 €1 180 005 €604 419 €636 228 €531 636 €856 556 €844 412 €762 749 €490 904 €—
Výsledok hospodárenia373 310 €4 453 €1 073 €71 460 €156 564 €11 328 €44 478 €10 484 €26 129 €132 306 €14 775 €1 562 €−34 316 €
Aktíva spolu1 961 571 €2 232 930 €1 270 711 €1 393 578 €1 596 604 €1 295 745 €1 423 815 €1 233 765 €1 263 770 €1 232 045 €1 083 358 €774 490 €1 039 454 €
Vlastné imanie1 507 480 €1 134 170 €1 129 717 €1 128 644 €1 057 183 €900 620 €889 291 €844 813 €834 329 €808 199 €675 893 €661 119 €659 556 €
Podané17. 3. 202621. 3. 202512. 2. 202412. 3. 202314. 3. 202219. 3. 202121. 3. 202019. 3. 201913. 3. 201824. 5. 20179. 3. 201627. 2. 201517. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
230. z 6 447 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021713881
platiteľ od 10. 2. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Za Daňacou 776/84, 976 13 Slovenská Ľupča
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 3. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 8238/S
Základné imanie
766 780 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
X - FRAM, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Slovenská Ľupča.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • - prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb upratovacie práceod 2003
  • - činnosť účtovných poradcovod 2003
  • - činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2003
  • - Forfaitingod 2003
  • - Faktoringod 2003
  • - reklamná a propagačná činnosťod 2003
  • - prenájom hnuteľných vecíod 2003
  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 123 tis. € · posledná 1. 2. 2024

Posledné zmluvy

  • Obec Kokava nad RimavicouKúpna zmluva60 tis. €1. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025230. z 6 447
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Mgr. Juraj Hýroš
  3. 17. 6. 2016Presun sídlaZa Daňacou 776/84 Slovenská Ľupčapredtým Bakossova 6 Banská Bystrica
  4. 25. 11. 2014Nový člen vedeniaRNDr. Tatiana Hýrošová, PhD., konateľ
  5. 26. 10. 2009Nový spoločníkIng. Mgr. Juraj Hýroš, podiel 100 %
  6. 10. 2. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2021713881
  7. 30. 6. 2004Presun sídlaBakossova 6 Banská Bystricapredtým Lazovná 69 Banská Bystrica
  8. 18. 3. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36059111

X-FRAM, s.r.o. – tržby 1,8 mil. € – IČO 36059111