SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36059692

AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kynceľová · od 2003
IČO
36059692
DIČ
2020096155
Sídlo
Kynceľová 4316/10, 974 01 Kynceľová
firmy v okolí

KonateľJán Kapustík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kynceľová, v registri od 24. 4. 2003. Vo vedení firmy: Ján Kapustík. V roku 2023 mala firma tržby 2,2 mil. € (−20,3 %) a stratu 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2. z 74 v odvetví
0/4

Pozor: 4 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 0/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2023
2,2 mil. €
Za rok
−20 %
Od 2013
+81 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+42 %2015+23 %2016+2 %2017−14 %2018+15 %2019−3 %2020+12 %2021+24 %2022−4 %2023−20 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,1 %
  • Najlepší rok
    2014, +42 %

Ukazovatele 2023

  • Marža
    -1,3 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -26,4 %
    −28,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,1 %
    −3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,2 %
    +0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 195 646 €2 753 922 €2 881 522 €2 323 207 €2 080 548 €2 135 526 €1 864 765 €2 159 842 €2 116 044 €1 714 749 €1 210 657 €
Výsledok hospodárenia−27 553 €2 108 €9 728 €494 €3 136 €8 448 €24 164 €1 197 €703 €783 €12 713 €
Aktíva spolu887 922 €1 047 436 €937 014 €1 119 913 €1 370 484 €1 323 912 €1 343 897 €1 162 972 €1 105 542 €915 548 €—
Vlastné imanie104 355 €131 908 €135 688 €125 960 €125 466 €122 357 €113 753 €89 589 €88 392 €87 689 €—
Podané1. 7. 202430. 6. 202330. 6. 20227. 5. 202130. 3. 202028. 3. 201922. 3. 201816. 3. 201729. 3. 201627. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2. z 74 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2020096155
platiteľ od 20. 5. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kynceľová 4316/10, 974 01 Kynceľová
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 4. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 8304/S
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kynceľová.

Insolvenčné konania

Záznamy z Obchodného vestníka

Záznamy z Obchodného vestníka
Obchodný vestník stav konania neuvádza, len zverejnené dokumenty.
  • 1. 8. 2015likvidácia · 32215/V
Upozorníme vás na nové konanie
E-mail, keby sa začalo nové konkurzné alebo reštrukturalizačné konanie — zadarmo.

Záložné práva

6 záznamov v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia začatia výkonu záložného práva29. 4. 2025
    veriteľ neuvedený
    17083/2025
  • Registrácia začatia výkonu záložného práva29. 4. 2025
    veriteľ neuvedený
    17082/2025
  • Registrácia začatia výkonu záložného práva29. 4. 2025
    veriteľ neuvedený
    17081/2025
  • Registrácia nového záložného práva14. 12. 2020
    veriteľ neuvedený
    34790/2020
  • Registrácia nového záložného práva14. 12. 2020
    veriteľ neuvedený
    34789/2020
  • Registrácia nového záložného práva23. 4. 2019
    veriteľ neuvedený
    11673/2019

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2003
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnostiod 2003
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnostiod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 1,1 mil. € · posledná 10. 5. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20232. z 74
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2023 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 5. 2026 · 9 záznamov

  1. 9. 5. 2026Zrušená registrácia DPH
  2. 29. 4. 2025Výkon záložného práva
  3. 1. 7. 2024Podaná účtovná závierkaza rok 2023
  4. 14. 12. 2020Záložné právo
  5. 10. 12. 2020Zápis konečného užívateľa výhodJán Kapustík
  6. 23. 4. 2019Záložné právo
  7. 5. 2. 2014Presun sídlaKynceľová 4316/10 Kynceľovápredtým Partizánska cesta 97 Banská Bystrica
  8. 3. 6. 2011Nový spoločníkJán Kapustík, podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36059692

AUTOPELA SLOVAKIA spol. s.r.o. – tržby 2,2 mil. € – IČO 36059692