V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Úrad pre reguláciu sieťových odvetví je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 1. 8. 2001. Vo vedení firmy: Andrej Juris.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Platiteľ od 30. 3. 2011 (§7)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 46 zmlúv za 50 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne−4,4 %
- Najlepší rok2023, +74 %
Ukazovatele 2025
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 1 357 193 € | 1 401 892 € | 1 173 748 € | 676 378 € | 1 463 058 € | 1 643 788 € | 1 761 976 € | 1 739 092 € | 1 531 385 € | 1 134 575 € | 1 237 705 € | 1 458 542 € | 2 319 514 € |
| Vlastné imanie | 1 357 193 € | 1 401 892 € | 1 173 748 € | 676 378 € | 1 463 058 € | 1 643 788 € | 1 761 976 € | 1 739 092 € | 1 531 385 € | 1 134 575 € | 1 237 705 € | 1 458 542 € | 2 319 514 € |
| Podané | 19. 3. 2026 | 26. 3. 2025 | 2. 4. 2024 | 17. 3. 2023 | 22. 4. 2022 | 23. 3. 2021 | 17. 3. 2020 | 7. 3. 2019 | 21. 3. 2018 | 30. 3. 2017 | 18. 3. 2016 | 17. 4. 2015 | 23. 4. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Rozpočtová organizácia
- Deň vzniku
- 1. 8. 2001
- 25 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Štatistický úrad Slovenskej republiky · č. 12212/2022
- Veľkosť
- 100 – 149 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
Predmet činnosti
1 zapísaná činnosť
- Všeobecná verejná správaod 2001
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Slovenská konsolidačná, a.s.Dodatok č. 3 k Zmluve o vymáhaní pohľadávok štátu č. 1/2026/ÚRSO—16. 10. 2026
- Slovenská konsolidačná, a.s.Dodatok č. 2 k Zmluve o vymáhaní pohľadávok štátu č. 1/2026/ÚRSO—5. 10. 2026
- Univerzita Komenského v Bratislave - Právnická fakultaDOHODA O VZÁJOMNEJ SPOLUPRÁCI—28. 5. 2026
- Slovenská konsolidačná, a.s.Dodatok č. 1 k Zmluve o vymáhaní pohľadávok štátu č. 1/2026/ÚRSO—16. 3. 2026
- Slovenská konsolidačná, a.s.Zmluva o vymáhaní pohľadávok štátu č. 1/2026/ÚRSO—26. 1. 2026
- Materská škola, Nám. Janka Borodáča 6, 01008 ŽilinaRozhodnutie—15. 1. 2026
- Slovenská konsolidačná, a.s.Dodatok č. 2 k Zmluve o vymáhaní pohľadávok štátu č. 1/2025/ÚRSO—16. 6. 2025
- Slovenská konsolidačná, a.s.Dodatok č. 1 k Zmluve o vymáhaní pohľadávok štátu č. 1/2025/ÚRSO—18. 2. 2025
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 84110), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 19. 3. 2026 · 5 záznamov
- 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 1. 7. 2022Presun sídlaTomášikova 28C Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Bajkalská 27 Bratislava - mestská časť Ružinov
- 9. 7. 2020Nový člen vedeniaIng. Andrej Juris, predseda
- 30. 3. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2021599866
- 1. 8. 2001Vznik firmyRozpočtová organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 19. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36069841