V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Základná škola s materskou školou, Dvorec 63 je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Dvorec, v registri od 1. 9. 1965 do 31. 8. 2026.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 8 zmlúv za 6 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2017, +66 %
Ukazovatele 2025
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 36 842 € | 31 659 € | 63 797 € | 61 518 € | 54 460 € | 73 647 € | 76 096 € | 71 793 € | 71 669 € | 43 287 € | 39 766 € | 27 728 € | 36 955 € |
| Vlastné imanie | 36 842 € | 31 659 € | 63 797 € | 61 518 € | 54 460 € | 73 647 € | 76 096 € | 71 793 € | 71 669 € | 43 287 € | 39 766 € | 27 728 € | 36 955 € |
| Podané | 22. 6. 2026 | 31. 3. 2025 | 23. 5. 2024 | 15. 3. 2023 | 31. 3. 2022 | 9. 7. 2021 | 20. 3. 2020 | 15. 4. 2019 | 28. 3. 2018 | 4. 4. 2017 | 8. 3. 2016 | 20. 3. 2015 | — |
Vlastníci a vedenie
Obchodný register SR
V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Rozpočtová organizácia
- Vznik a zánik
- 1. 9. 1965 – 31. 8. 2026
- 60 rokov činnosti
- Veľkosť
- 5 – 9 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Základná škola, Šišov 74Zmluva o spolupráci—5. 1. 2026
- Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.Uznanie dlhu a dohoda o splátkach—14. 10. 2025
- Cirkevná stredná odborná škola sv. Terézie z LisieuxDohoda o zabezpečení a vykonaní súvislej praxe študenta—6. 5. 2025
História zmien
Posledná zmena 31. 8. 2026 · 3 záznamy
- 31. 8. 2026Zánik
- 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 1. 9. 1965Vznik firmyRozpočtová organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 22. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36129674