SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36196258

Molex Slovakia, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 2000
IČO
36196258
DIČ
2020042904
Sídlo
Vlčkova 8/A, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

PredstavenstvoJohn Clemens, Jeka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Molex Slovakia, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 9. 2. 2000. Vo vedení firmy: John Clemens, Jeka a Miles Cecil Shearer. V roku 2025 mala firma tržby 431 tis. € (−22,7 %) a stratu 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať105. z 500 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
431 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2014
+43 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015−47 %2016+25 %2017+12 %2018−4 %2019−54 %2021×472022−96 %2023+231 %2024−1 %2025−23 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,3 %
  • Najlepší rok
    2021, ×47

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,2 %
    −9,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -3,8 %
    −12,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,3 %
    −8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    14,1 %
    −32,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby430 898 €557 108 €561 590 €169 856 €4 700 100 €—99 909 €215 762 €225 341 €200 941 €160 296 €301 077 €
Výsledok hospodárenia−13 682 €32 738 €−9 072 €−230 896 €1 236 367 €−587 369 €−3 333 788 €−609 982 €−705 731 €−164 430 €−578 106 €−906 628 €
Aktíva spolu415 987 €696 074 €747 103 €703 287 €12 636 978 €11 420 738 €12 002 914 €15 356 411 €15 965 304 €18 458 108 €18 418 938 €18 923 285 €
Vlastné imanie357 289 €370 971 €338 233 €347 305 €12 578 201 €11 341 834 €11 929 203 €15 262 991 €15 872 973 €16 578 705 €16 743 135 €17 321 241 €
Podané24. 4. 202631. 3. 202528. 3. 202431. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202131. 3. 202028. 6. 20192. 7. 201831. 3. 201731. 3. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
105. z 500 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020042904
platiteľ od 28. 2. 2000
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vlčkova 8/A, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 2. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 7474/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
27900 Výroba ostatných elektrických zariadení
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • výroba, montáž a opravy výrobkov a zariadení spotrebnej elektronikyod 2000
  • výroba elektrických a elektronických konektorov a kábelových systémovod 2000
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej technikyod 2000
  • obstarávateľské služby spojené s prenájmomod 2000
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služiebod 2000
  • prieskum trhu pre priemyselné organizácieod 2000
  • prieskum trhu pre obchodné organizácieod 2000
  • sprostredkovateľská činnosťod 2000
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných elektrických zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025105. z 500
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných elektrických zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

11 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 11.

História zmien

Posledná zmena 24. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 24. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 6. 2023Nový člen vedeniaMiles Cecil Shearer, predstavenstvo
  3. 29. 9. 2022Presun sídlaVlčková 8/A Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým 265 Kechnec
  4. 26. 9. 2022Nový člen vedeniaJohn Clemens, Jeka, predstavenstvo
  5. 7. 2. 2006Presun sídla265 Kechnecpredtým 19 Kechnec
  6. 9. 2. 2000Vznik firmyAkciová spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných elektrických zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36196258

Molex Slovakia, a.s. – tržby 431 tis. € – IČO 36196258