SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36203271

GASTROMILA, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2001
IČO
36203271
DIČ
2020053277
Sídlo
Piešťanská 2, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Bilý+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GASTROMILA, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 3. 1. 2001. Vo vedení firmy: Michal Bilý, Lucia Gamcová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 1,8 mil. € (+55,4 %) a zisk 410 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať18. z 247 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,8 mil. €
Za rok
+55 %
Od 2013
+126 %
01 mil.2 mil.2013—2014+4 %2015+7 %2016+5 %2017+7 %2018+14 %2019+2 %2020−37 %2021−9 %2022+28 %2023+9 %2024+25 %2025+55 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,0 %
  • Najlepší rok
    2025, +55 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    23,4 %
    +11,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    54,3 %
    +16,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,6 %
    +17,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,4 %
    −20,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 755 495 €1 129 898 €904 886 €831 277 €651 437 €718 841 €1 140 776 €1 119 619 €981 192 €912 862 €866 066 €808 521 €775 283 €
Výsledok hospodárenia410 141 €129 642 €19 522 €−22 821 €58 824 €−40 842 €24 977 €6 888 €−14 194 €16 387 €13 388 €14 904 €−30 912 €
Aktíva spolu1 383 354 €1 024 381 €899 332 €829 676 €682 982 €547 440 €528 952 €470 413 €374 021 €372 739 €337 186 €318 408 €—
Vlastné imanie755 358 €345 217 €215 575 €196 052 €218 873 €160 048 €200 890 €175 914 €169 026 €117 488 €101 100 €87 712 €—
Podané3. 7. 202630. 7. 20251. 7. 202424. 2. 202326. 4. 202225. 3. 202126. 5. 202028. 3. 201927. 2. 201826. 3. 201722. 2. 201617. 3. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
18. z 247 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
110 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020053277
platiteľ od 5. 1. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Piešťanská 2, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 1. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 12124/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56290 Ostatné jedálenské služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • pohostinská činnosť /bez ubytovacích zariadení/od 2001
  • zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodovod 2001
  • montáž, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení v rozsahu: objekty bez nebezpečenstva výbuchu, objekty s nebezpečenstvom výbuchu, zahrňujúce regulačné stanice plynu a objekty s ochranným priestoromod 2001
  • výroba cukrárenských výrobkovod 2001
  • konferenčný servis /catering/od 2001
  • organizačné zabezpečenie kultúrnych a spoločenských podujatíod 2001
  • prenájom priemyselného a spotrebného tovaruod 2001
  • sprostredkovateľská činnosťod 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné jedálenské služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
21 zmlúv
spolu 4,5 mil. € · posledná 6. 2. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202518. z 247
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné jedálenské služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 7. 2026 · 13 záznamov

  1. 3. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 9. 2022Nový spoločníkIng. Michal Bilý, podiel 50 %
  3. 17. 9. 2022Nový spoločníkMária Bilá, podiel 50 %
  4. 20. 5. 2022Nový člen vedeniaMária Bilá, konateľ
  5. 23. 2. 2019Nový člen vedeniaIng. Lucia Gamcová, konateľ
  6. 19. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Michal Bilý
  7. 19. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMária Bilá
  8. 18. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Michal Bily
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné jedálenské služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36203271

GASTROMILA, spol. s r.o. – tržby 1,8 mil. € – IČO 36203271