SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36208809

A&L Office s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľké Kapušany · od 2001

predtým CM - TRADING, špedícia - zasielateľstvo s.r.o.

IČO
36208809
DIČ
2020029649
Sídlo
Centrum I. 924/19, 079 01 Veľké Kapušany
firmy v okolí

KonateľBc. Anita Šusterová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A&L Office s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Kapušany, v registri od 28. 8. 2001. Vo vedení firmy: Anita Šusterová a Ladislav Šuster. V roku 2025 mala firma tržby 81 tis. € (−18,6 %) a stratu 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1275. z 3 141 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
81 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2014
+61 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+16 %2016+21 %2017+2 %2018+15 %2019+22 %2020−4 %2021+4 %2022+8 %2023−8 %2024−1 %2025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,5 %
  • Najlepší rok
    2019, +22 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -17,6 %
    −22,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -13,4 %
    −17,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -11,1 %
    −14,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,3 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby81 289 €99 877 €101 389 €110 125 €102 389 €98 022 €101 986 €83 362 €72 199 €70 446 €58 193 €50 347 €—
Výsledok hospodárenia−14 345 €4 393 €10 258 €−8 396 €4 893 €12 308 €18 845 €15 934 €10 338 €11 466 €9 677 €562 €3 995 €
Aktíva spolu129 535 €148 420 €122 551 €142 484 €131 123 €125 266 €116 522 €100 078 €66 854 €56 969 €48 823 €40 206 €41 336 €
Vlastné imanie107 105 €121 450 €117 055 €106 795 €115 191 €110 296 €97 988 €79 142 €63 208 €52 870 €41 404 €31 727 €31 164 €
Podané10. 5. 20265. 5. 202518. 5. 20243. 5. 202314. 5. 20222. 5. 202117. 5. 202013. 5. 201916. 5. 20181. 5. 20178. 5. 20161. 5. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1275. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020029649
platiteľ od 15. 11. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Centrum I. 924/19, 079 01 Veľké Kapušany
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 8. 2001
25 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 12699/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
CM - TRADING, špedícia - zasielateľstvo s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľké Kapušany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • vedľajšia činnosť a služby v doprave - preprava materiálov a polotovarovod 2001
  • preklad nákladov a skladovanieod 2001
  • podnikateľské poradenstvo v doprave, obchode a službáchod 2001
  • sprostredkovanie obchodu, výroby, služieb, dopravy /špedičná činnosť/, nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľnostíod 2001
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2023
  • Reklamné a marketingové službyod 2023
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251275. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 5. 2026 · 9 záznamov

  1. 10. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2023Zmena obchodného menaA&L Office s. r. o.predtým CM - TRADING, špedícia - zasielateľstvo s.r.o.
  3. 1. 7. 2023Presun sídlaCentrum I. 924/19 Veľké Kapušanypredtým 178 Ptrukša
  4. 1. 7. 2023Nový člen vedeniaBc. Anita Šusterová, konateľ
  5. 1. 7. 2023Nový člen vedeniaBc. Ladislav Šuster, konateľ
  6. 1. 7. 2023Nový spoločníkBc. Ladislav Šuster, podiel 100 %
  7. 14. 4. 2003Presun sídla178 Ptrukšapredtým č. 25 Veľké Slemence
  8. 15. 11. 2001Registrácia za platiteľa DPHSK2020029649
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36208809

A&L Office s. r. o. – tržby 81 tis. € – IČO 36208809