SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36211702

AUTOMONT s.r.o. Košice

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2002
IČO
36211702
DIČ
2020050373
Sídlo
Holubyho 1919/23, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľIng. Ľudmila Korchňaková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AUTOMONT s.r.o. Košice je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 2. 1. 2002. Vo vedení firmy: Ľudmila Korchňaková. V roku 2025 mala firma tržby 637 tis. € (+27,6 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať172. z 655 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
637 tis. €
Za rok
+28 %
Od 2014
+68 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015−18 %2016+18 %2017−28 %2018+20 %2019+39 %2020−14 %2021+28 %2022+4 %2023+12 %2024−13 %2025+28 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,8 %
  • Najlepší rok
    2019, +39 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    +0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,4 %
    +5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,3 %
    −9,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby637 232 €499 227 €572 376 €511 578 €491 936 €382 852 €442 910 €318 229 €264 814 €365 620 €310 510 €378 780 €
Výsledok hospodárenia11 197 €4 039 €500 €415 €1 079 €1 355 €5 315 €5 642 €3 241 €7 316 €7 079 €5 359 €
Aktíva spolu267 737 €304 090 €278 734 €365 642 €307 165 €214 662 €178 341 €184 988 €137 787 €224 292 €170 571 €193 193 €
Vlastné imanie119 663 €108 466 €104 427 €103 926 €53 511 €52 433 €51 078 €68 582 €62 940 €59 701 €52 385 €45 307 €
Podané11. 3. 202618. 3. 202513. 3. 202420. 3. 20233. 3. 202231. 3. 202130. 3. 202028. 3. 201926. 6. 201829. 3. 201714. 3. 201628. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
172. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020050373
platiteľ od 1. 4. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Holubyho 1919/23, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 1. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 13010/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • odťahová službaod 2002
  • cestná nákladná dopravaod 2002
  • predaj dvojstopových a jednostopových vozidielod 2002
  • prenájom stavebných a demolizačných strojov a zariadeníod 2002
  • testovanie motorov na príslušnom zariadeníod 2002
  • sprostredkovanie kúpy a predaja motorových vozidielod 2002
  • prenájom motorových vozidiel a prívesných vozíkovod 2002
  • veľkoobchod a maloobchodod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 8 tis. € · posledná 20. 6. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025172. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 6. 2016Presun sídlaHolubyho 1919/23 Košice - mestská časť Juhpredtým Ovručská 15 Košice
  3. 21. 5. 2013Nový spoločníkJaroslav Korchňak, podiel 100 %
  4. 7. 5. 2003Nový člen vedeniaIng. Ľudmila Korchňaková, konateľ
  5. 1. 4. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020050373
  6. 2. 1. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36211702

AUTOMONT s.r.o. Košice – tržby 637 tis. € – IČO 36211702