SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36212997

LEANDROS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2002
IČO
36212997
DIČ
2021639180
Sídlo
Myslavská 133/120, 040 16 Košice – Myslava
firmy v okolí

KonateľMUDr. Michal Bača, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LEANDROS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Myslava, v registri od 7. 3. 2002. Vo vedení firmy: Michal Bača. V roku 2025 mala firma tržby 175 tis. € (+24,1 %) a zisk 68 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať865. z 3 141 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
175 tis. €
Za rok
+24 %
Od 2013
+805 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+20 %2015+49 %2016+27 %2017+11 %2018+22 %2019+32 %2020−4 %2021−0 %2022+41 %2023+34 %2024+0 %2025+24 %
  • Najlepší rok
    2015, +49 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    38,7 %
    −2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    90,3 %
    +1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    50,1 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,5 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby175 467 €141 339 €141 233 €105 333 €74 901 €75 152 €78 464 €59 524 €48 821 €43 836 €34 613 €23 302 €19 385 €
Výsledok hospodárenia67 886 €57 765 €58 206 €28 962 €51 862 €27 111 €31 264 €19 407 €20 871 €4 816 €13 175 €91 €−3 898 €
Aktíva spolu135 486 €122 482 €130 192 €172 525 €153 527 €105 791 €105 283 €74 415 €56 109 €49 206 €45 120 €23 295 €23 381 €
Vlastné imanie75 189 €65 068 €94 471 €168 597 €139 635 €87 773 €60 662 €29 398 €9 991 €−10 880 €−15 696 €−28 871 €−28 962 €
Podané11. 5. 202630. 4. 20254. 4. 202427. 3. 202330. 3. 20224. 5. 20219. 6. 202030. 5. 20195. 5. 201824. 3. 201731. 3. 201627. 3. 201529. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
865. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
18 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Myslavská 133/120, 040 16 Košice – Myslava
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 3. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 13143/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Myslava.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • maloobchod a veľkoobchod s drogériovými výrobkami, textilom a odevami, pracími a čistiacimi prostriedkami, knihami a časopismi a novinami, papierenským tovarom, prístrojmi, strojmi a zariadeniamiod 2002
  • čistiace a upratovacie práceod 2002
  • prenájom nehnuteľností a poskytovanie služieb spojených s uvedeným prenájmomod 2002
  • faktoring a forfaitingod 2002
  • organizovanie seminárov, školení a kurzovod 2002
  • reklamná a propagačná činnosťod 2002
  • sprostredkovanie v oblasti obchodu a služiebod 2002
  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore urológiaod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
36 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025865. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 11. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2025Presun sídlaMyslavská 133/120 Košice - mestská časť Myslavapredtým Kuzmányho 37 Košice
  3. 1. 4. 2025Nový člen vedeniaMUDr. Michal Bača, PhD., konateľ
  4. 1. 4. 2025Nový spoločníkMUDr. Michal Bača, PhD., podiel 100 %
  5. 9. 12. 2004Presun sídlaKuzmányho 37 Košicepredtým Štefánikova 30 Košice
  6. 7. 3. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36212997

LEANDROS s.r.o. – tržby 175 tis. € – IČO 36212997