SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36214957

WTEW - STAV s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2002
IČO
36214957
DIČ
2020054828
Sídlo
Buzinská 14, 040 15 Košice – Šaca
firmy v okolí

KonateľEmília Weiserová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WTEW - STAV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Šaca, v registri od 10. 6. 2002. Vo vedení firmy: Emília Weiserová a Adela Weiserová. V roku 2025 mala firma tržby 439 € (−99,9 %) a stratu 42 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať17. z 17 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
439 €
Za rok
−100 %
Od 2013
−100 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+148 %2015−43 %2016+61 %2017−29 %2018+1 %2019−44 %2020+106 %2021−64 %2022−4 %2023+12 %2024−72 %2025−100 %
  • Priemerný rast ročne
    −49,9 %
  • Najlepší rok
    2014, +148 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -38,5 %
    −4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    166,8 %
    −51,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby439 €356 542 €1 290 679 €1 152 213 €1 198 135 €3 283 694 €1 591 366 €2 841 298 €2 808 750 €3 979 459 €2 466 061 €4 321 900 €1 743 718 €
Výsledok hospodárenia−41 656 €−51 388 €39 287 €−90 143 €−196 061 €−249 762 €−72 649 €217 749 €−143 510 €67 985 €23 303 €169 421 €55 047 €
Aktíva spolu108 269 €149 554 €301 788 €531 743 €686 631 €925 862 €834 899 €899 792 €989 215 €1 453 712 €1 141 584 €1 247 065 €1 199 292 €
Vlastné imanie−72 371 €−176 715 €−125 328 €−164 615 €−74 472 €121 588 €371 350 €629 999 €409 609 €553 119 €532 686 €509 383 €358 891 €
Podané29. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202423. 9. 202329. 9. 202229. 9. 202126. 6. 20201. 7. 201929. 6. 201830. 6. 201729. 6. 201629. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
17. z 17 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020054828
platiteľ od 1. 8. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV3do 2019–2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Buzinská 14, 040 15 Košice – Šaca
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 6. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 13350/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
42130 Výstavba mostov a tunelov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Šaca.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • výkon činnosti stavbyvedúceho pozemné stavbyod 2002
  • výkon činnosti stavbyvedúceho inžinierske konštrukcie a mosty-mosty vodohospodárske stavby-zdravotno-vodohospodárske stavby (vodovod, kanalizácia)od 2002
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2002
  • sprostredkovanie obchoduod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba mostov a tunelov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 42130), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202517. z 17
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba mostov a tunelov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 15 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 3. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodAdela Weiserová
  3. 27. 3. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodEmília Weiserová
  4. 11. 2. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodRadovan Weiser
  5. 4. 9. 2021Nový spoločníkMgr. Adela Weiserová, podiel 100 %
  6. 21. 8. 2021Zápis konečného užívateľa výhodRadovan Weiser
  7. 20. 8. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodTibor Weiser
  8. 27. 8. 2020Nový člen vedeniaMgr. Adela Weiserová, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba mostov a tunelov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36214957

WTEW - STAV s.r.o. – tržby 439 € – IČO 36214957