SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36217115

DRENSTAV s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2002

predtým DRENSTAV, spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO
36217115
DIČ
2020049152
Sídlo
Sečovská cesta 22, 040 01 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Imrich Šmocer+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DRENSTAV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 31. 10. 2002. Vo vedení firmy: Imrich Šmocer a Vincent Drenčák. V roku 2025 mala firma tržby 133 tis. € (+12,9 %) a zisk 42 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať154. z 272 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
133 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2013
−8 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−14 %2015+44 %2016−19 %2017−6 %2018+8 %2019−36 %2020+38 %2021−27 %2022+24 %2023+6 %2024−7 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,7 %
  • Najlepší rok
    2015, +44 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,0 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,2 %
    −7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    −4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,2 %
    +5,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby132 807 €117 603 €126 139 €119 365 €96 318 €131 473 €95 293 €148 032 €137 211 €146 258 €179 930 €124 588 €144 871 €
Výsledok hospodárenia42 €1 526 €392 €−11 771 €−6 077 €−13 555 €−26 679 €−15 376 €45 €40 €10 354 €2 927 €29 €
Aktíva spolu36 961 €33 135 €34 461 €33 186 €42 110 €71 085 €52 657 €74 519 €72 914 €91 034 €82 713 €74 616 €—
Vlastné imanie18 766 €18 724 €17 198 €16 806 €25 577 €31 655 €39 110 €45 188 €46 217 €46 172 €46 132 €10 778 €—
Podané29. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202428. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202130. 6. 202026. 6. 201928. 6. 201828. 6. 201729. 6. 201624. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
154. z 272 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020049152
platiteľ od 2. 6. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
5 telefónov · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sečovská cesta 22, 040 01 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 10. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 13576/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41201 Výstavba obytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
DRENSTAV, spoločnosť s ručením obmedzeným
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2002
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2002
  • výroba bytových doplnkov, montáž bytových doplnkovod 2002
  • výroba nábytkuod 2002
  • montáž roliet a žalúziíod 2002
  • tesnenie okien a dveríod 2002
  • prenájom stavebných a demolačných strojovod 2002
  • nátery stavebných konštrukcií, čistenie parov, pieskovanieod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 3 tis. € · posledná 16. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41201), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025154. z 272
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 12. 2009Zmena obchodného menaDRENSTAV s.r.o.predtým DRENSTAV, spoločnosť s ručením obmedzeným
  3. 30. 12. 2009Nový spoločníkIng. Imrich Šmocer, podiel 50 %
  4. 30. 12. 2009Nový spoločníkIng. Vincent Drenčák, podiel 50 %
  5. 2. 6. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020049152
  6. 31. 10. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36217115

DRENSTAV s.r.o. – tržby 133 tis. € – IČO 36217115