SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36233102

Tiberius Slovakia, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senica · od 1999
IČO
36233102
DIČ
2020187939
Sídlo
Moyzesova 838, 905 01 Senica
firmy v okolí

KonateľJan Kořének+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tiberius Slovakia, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, v registri od 11. 8. 1999. Vo vedení firmy: Jan Kořének a Luděk Jahn. V roku 2025 mala firma tržby 65 tis. € (−7,7 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1437. z 3 141 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
65 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2014
−49 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+0 %2016+24 %2017−13 %2018+18 %2019+4 %2020−34 %2021−3 %2022+16 %2023−11 %2024−38 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,9 %
  • Najlepší rok
    2016, +24 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,4 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,1 %
    +4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,3 %
    +3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,1 %
    −10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby64 952 €70 360 €112 809 €126 132 €109 079 €112 240 €170 199 €164 119 €138 955 €158 848 €127 759 €127 526 €—
Výsledok hospodárenia1 539 €977 €13 984 €−13 172 €−15 879 €−8 446 €−4 343 €1 955 €2 293 €5 363 €4 605 €2 296 €448 €
Aktíva spolu24 594 €30 255 €77 657 €139 870 €131 465 €100 038 €97 714 €86 395 €102 512 €95 951 €103 569 €81 581 €108 677 €
Vlastné imanie11 790 €11 228 €33 974 €19 990 €4 493 €20 372 €28 818 €33 161 €31 207 €28 914 €23 550 €18 946 €16 650 €
Podané4. 6. 20269. 6. 202513. 6. 202422. 5. 202320. 6. 202214. 6. 20215. 10. 202017. 6. 201911. 6. 201829. 6. 20179. 6. 201624. 6. 201516. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1437. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020187939
platiteľ od 25. 8. 1999
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moyzesova 838, 905 01 Senica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 8. 1999
27 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 11580/T
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senica.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosťod 1999
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 1999
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251437. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 2. 2011Nový spoločníkJan Kořének, podiel 50 %
  3. 19. 1. 2010Nový spoločníkLuděk Jahn, podiel 50 %
  4. 20. 8. 2004Presun sídlaMoyzesova 838 Senicapredtým Moyzesova 836 Senica
  5. 28. 7. 2004Presun sídlaMoyzesova 836 Senicapredtým Rovenská 674/14 Senica
  6. 28. 7. 2004Nový člen vedeniaLuděk Jahn, konateľ
  7. 18. 6. 2002Presun sídlaRovenská 674/14 Senicapredtým Čáčov 271 Senica
  8. 26. 9. 2000Presun sídlaČáčov 271 Senicapredtým Priemyselná 278/35 Senica
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36233102

Tiberius Slovakia, s.r.o. – tržby 65 tis. € – IČO 36233102