SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36236403

EKOM PLUS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2000
IČO
36236403
DIČ
2020197476
Sídlo
Kračanská cesta 785/41, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľIng. Ernest Szomolai+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EKOM PLUS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 13. 3. 2000. Vo vedení firmy: Ernest Szomolai a Darina Szomolaiová. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+17,4 %) a zisk 80 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať24. z 66 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+17 %
Od 2014
−62 %
05 mil.10 mil.15 mil.2014—2015+6 %2016+17 %2017+182 %2018−53 %2019−41 %2020−20 %2021−14 %2022+13 %2023−41 %2024−27 %2025+17 %
  • Priemerný rast ročne
    −8,4 %
  • Najlepší rok
    2017, +182 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,2 %
    +27,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,5 %
    +30,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,7 %
    +26,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,6 %
    +1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 541 208 €1 312 607 €1 803 300 €3 054 397 €2 698 698 €3 132 731 €3 939 270 €6 716 432 €14 275 685 €5 061 926 €4 322 701 €4 070 085 €—
Výsledok hospodárenia80 402 €−297 723 €−416 111 €−27 466 €−159 956 €56 813 €274 253 €1 049 543 €2 162 110 €866 326 €19 196 €203 075 €30 915 €
Aktíva spolu1 401 307 €1 410 572 €2 056 623 €2 818 514 €2 668 819 €2 669 880 €3 226 813 €3 676 127 €3 512 300 €1 798 515 €1 145 819 €1 263 475 €1 209 629 €
Vlastné imanie1 238 068 €1 265 486 €1 671 786 €2 237 898 €2 265 364 €2 425 320 €2 918 506 €3 044 253 €2 344 710 €1 048 926 €818 588 €799 392 €596 317 €
Podané5. 2. 202611. 3. 202527. 2. 202429. 3. 20232. 3. 20223. 5. 202127. 5. 202028. 3. 201911. 6. 201830. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
24. z 66 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020197476
platiteľ od 1. 4. 2000
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
5 telefónov · 2 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kračanská cesta 785/41, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 3. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 11948/T
Základné imanie
166 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
42110 Výstavba ciest a diaľnic
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • cestná nákladná dopravaod 2000
  • vykonávanie montáže, oprava a údržba elektrických zariadení a bleskozvodov v rozsahu do 1000V v objektoch bez nebezpečia výbuchuod 2000
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2000
  • vykonávanie dopravných stavieb, inžinierskych stavieb, priemyselných stavieb, bytových a občianskych stavieb, vrátane vybavenosti sídliskových celkovod 2000
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2000
  • veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2000
  • nákup a predaj pohonných hmôtod 2007
  • prevádzkovanie čerpacej stanice pohonných hmôtod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba ciest a diaľnic — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
79 zmlúv
spolu 12,1 mil. € · posledná 16. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Most pri BratislaveZmluva o dielo275 tis. €16. 10. 2026
  • Mestská časť Bratislava VrakuňaDodatok č. 1 k Zmluve o dielo zo dňa 06.08.2026295 tis. €29. 9. 2026
  • Mesto Dunajská StredaRámcová dohoda na zabezpečenie letnej opravy a údržby miestnych ciest na území mesta Dunajská Streda537 tis. €11. 9. 2026
  • Mestská časť Bratislava VrakuňaZmluva o dielo293 tis. €6. 8. 2026
  • Mesto Dunajská StredaZmluva o dielo na stavebné práce88 tis. €2. 6. 2026
  • Mesto GabčíkovoDodatok č. 1 k Zmluve o dielo zo dňa 04.05.202630 tis. €20. 5. 2026
  • Mesto GabčíkovoZmluva o dielo EP/06/2026396 tis. €4. 5. 2026
  • Mesto Dunajská StredaDodatok č. 1 k Zmluve o dielo na stavebné práce119 tis. €27. 11. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 42110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202524. z 66
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba ciest a diaľnic).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 2. 2026 · 11 záznamov

  1. 5. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 9. 2023Záložné právoveriteľ: Tatra banka
  3. 21. 9. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Darina Szomolaiová
  4. 20. 9. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ernest Szomolai
  5. 25. 6. 2022Nový spoločníkMgr. Darina Szomolaiová, podiel 100 %
  6. 5. 2. 2018Nový člen vedeniaMgr. Darina Szomolaiová, konateľ
  7. 7. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ernest Szomolai
  8. 6. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ernest Szomolai
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba ciest a diaľnic s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36236403

EKOM PLUS, s.r.o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 36236403