SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36237353

Euro Consult Invest, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senica · od 2000

skrátene ECI, s.r.o.

predtým LAURA, s.r.o.

IČO
36237353
DIČ
2020188159
Sídlo
Robotnícka 75, 905 01 Senica
firmy v okolí

KonateľMária Saibelová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Euro Consult Invest, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, v registri od 9. 5. 2000. Vo vedení firmy: Mária Saibelová. V roku 2025 mala firma tržby 530 tis. € (−22,5 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať949. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
530 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2014
+549 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+43 %2016−22 %2017+30 %2018+3 %2019−14 %2020×5,62021−40 %2022+74 %2023+1 %2024+11 %2025−22 %
  • Priemerný rast ročne
    +18,5 %
  • Najlepší rok
    2020, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,4 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,2 %
    −2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,6 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby529 839 €683 464 €616 212 €611 222 €351 750 €582 423 €104 223 €121 852 €117 956 €90 548 €116 337 €81 615 €—
Výsledok hospodárenia7 409 €9 427 €1 767 €−480 €104 €7 969 €−28 974 €−4 703 €−11 864 €3 065 €23 822 €−9 271 €11 984 €
Aktíva spolu531 039 €464 173 €509 252 €364 035 €494 369 €496 216 €296 453 €166 884 €213 069 €225 211 €208 767 €190 655 €160 936 €
Vlastné imanie118 935 €111 526 €102 099 €99 852 €89 753 €89 648 €81 679 €110 653 €115 357 €127 220 €124 154 €91 061 €96 148 €
Podané25. 2. 202618. 2. 202520. 2. 202424. 2. 202328. 3. 202223. 3. 202118. 2. 202023. 2. 201926. 2. 201822. 2. 201714. 2. 201618. 3. 20152. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
949. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020188159
platiteľ od 12. 6. 2000
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Robotnícka 75, 905 01 Senica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 5. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 12048/T
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
LAURA, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • krajčírstvood 2000
  • automatizované spracovanie dátod 2000
  • vedenie účtovníctvaod 2000
  • sprostredkovateľská činnosťod 2000
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2000
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja končnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2000
  • výroba výrobkov studenej kuchyneod 2000
  • sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľnostíod 2000
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
15 zmlúv
spolu 4,6 mil. € · posledná 27. 8. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025949. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 16 záznamov

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 4. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodJUDr. Ľudovít Vrla
  3. 19. 3. 2024Nový spoločníkMária Saibelová, podiel 100 %
  4. 31. 3. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMária Saibelová
  5. 30. 3. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodMária Saibelová
  6. 8. 3. 2022Presun sídlaRobotnícka 75 Senicapredtým Štefánikova 696 Senica
  7. 31. 3. 2020Zápis konečného užívateľa výhodJUDr. Ľudovít Vrla
  8. 31. 3. 2020Zápis konečného užívateľa výhodMária Saibelová
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36237353

Euro Consult Invest, s.r.o. (ECI) – tržby 530 tis. € – IČO 36237353