SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36249688

LEVEL 2, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2002
IČO
36249688
DIČ
2021675128
Sídlo
Športovcov 340, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľVladimír Michálek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LEVEL 2, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 10. 6. 2002. Vo vedení firmy: Vladimír Michálek. V roku 2025 mala firma tržby 55 tis. € (−31,0 %) a zisk 34 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať411. z 695 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
55 tis. €
Za rok
−31 %
Od 2015
+34 %
050 tis.100 tis.150 tis.2015—2016−14 %2017−27 %2018×4,52019+23 %2020+4 %2021−41 %2022+19 %2023+25 %2024−39 %2025−31 %
  • Najlepší rok
    2018, ×4,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    62,7 %
    +12,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    42,3 %
    −42,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    37,0 %
    −29,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,6 %
    −8,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby54 872 €79 468 €129 555 €103 757 €86 869 €146 870 €141 316 €115 214 €25 659 €35 139 €40 959 €——
Výsledok hospodárenia34 393 €39 656 €65 797 €16 376 €5 343 €15 446 €20 260 €−25 474 €159 €3 574 €7 093 €33 767 €−227 €
Aktíva spolu93 049 €59 813 €96 419 €32 996 €44 401 €44 884 €68 628 €61 534 €50 834 €51 401 €49 656 €41 711 €44 848 €
Vlastné imanie81 353 €46 960 €73 101 €23 680 €26 546 €21 203 €5 757 €−14 503 €10 970 €10 811 €7 237 €38 383 €4 616 €
Podané6. 5. 202630. 3. 20251. 4. 20245. 6. 20239. 6. 202211. 5. 20215. 7. 202029. 6. 201916. 3. 201820. 3. 201722. 3. 201625. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
411. z 695 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021675128
platiteľ od 15. 5. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Športovcov 340, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 6. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 39870/R
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56109 Ostatné účelové stravovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • prenájom motorových vozidielod 2002
  • prenájom nevýherných hracích prístrojovod 2002
  • prevádzkovanie nevýherných hracích prístrojovod 2002
  • dadávky a poradenské služby ohľadne programov na spracovanie dátod 2002
  • poradenské služby ohľadne elektronických zariadení na spracovanie dátod 2002
  • automatizované spracovanie dátod 2002
  • prenájom hnuteľného majetkuod 2002
  • agentúrna činnosťod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné účelové stravovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56109), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025411. z 695
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné účelové stravovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 5. 2026 · 8 záznamov

  1. 6. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 6. 2023Nový spoločníkVladimír Michálek, podiel 100 %
  3. 12. 6. 2023Nový člen vedeniaVladimír Michálek, konateľ
  4. 4. 1. 2020Presun sídlaŠportovcov 340 Považská Bystricapredtým Športovcov 340 Senica
  5. 5. 12. 2019Presun sídlaŠportovcov 340 Senicapredtým Rovenská 1452/11 Senica
  6. 15. 5. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2021675128
  7. 4. 8. 2003Presun sídlaRovenská 1452/11 Senicapredtým S. Jurkoviča 1204/28 Senica
  8. 10. 6. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné účelové stravovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36249688

LEVEL 2, spol. s r.o. – tržby 55 tis. € – IČO 36249688