SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36251968

Almo Group s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2002

predtým PROINVEX, s.r.o.

IČO
36251968
DIČ
2021696391
Sídlo
Adama Trajana 15, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľIng. Alexander Moravčík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Almo Group s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 18. 11. 2002. Vo vedení firmy: Alexander Moravčík. V roku 2025 mala firma tržby 4,6 mil. € (+17,1 %) a zisk 48 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať132. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4,6 mil. €
Za rok
+17 %
Od 2013
+622 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2021+219 %2022+39 %2023+25 %2024+11 %2025+17 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +219 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,3 %
    +4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,6 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    81,3 %
    +4,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201520142013
Tržby4 559 292 €3 893 795 €3 499 040 €2 796 394 €2 016 277 €——————631 203 €
Výsledok hospodárenia47 697 €25 817 €41 078 €53 944 €28 916 €−100 712 €−635 €2 517 €−864 €66 292 €51 365 €2 685 €
Aktíva spolu3 070 830 €2 624 848 €1 780 993 €1 344 700 €1 163 766 €922 412 €1 154 825 €1 414 625 €1 268 095 €1 112 879 €821 395 €457 246 €
Vlastné imanie575 623 €610 927 €310 533 €269 455 €215 511 €186 595 €183 507 €184 141 €181 625 €172 070 €106 602 €36 414 €
Podané27. 4. 202623. 6. 202524. 5. 202420. 6. 202328. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202026. 6. 201913. 5. 201810. 2. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
132. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
16 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021696391
platiteľ od 15. 1. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Adama Trajana 15, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 11. 2002
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 13818/T
Základné imanie
20 000 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
PROINVEX, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • reklamné činnostiod 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2002
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2002
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2002
  • sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľnostíod 2002
  • faktoring a forfaiting - inkasné služby nebankového charakteruod 2002
  • služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 7. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025132. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 4. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 1. 2013Nový spoločníkIng. Alexander Moravčík, podiel 100 %
  3. 15. 1. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2021696391
  4. 23. 12. 2010Zmena obchodného menaAlmo Group s.r.o.predtým PROINVEX, s.r.o.
  5. 23. 12. 2010Presun sídlaAdama Trajana 15 Piešťanypredtým Kukučínova 17 Piešťany
  6. 13. 12. 2010Nový člen vedeniaIng. Alexander Moravčík, konateľ
  7. 18. 11. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36251968

Almo Group s.r.o. – tržby 4,6 mil. € – IČO 36251968