SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36255696

SGP, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2003
IČO
36255696
DIČ
2020168238
Sídlo
Cintorínska 7, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľHanspeter Petschenig

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SGP, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 19. 8. 2003. Vo vedení firmy: Hanspeter Petschenig. V roku 2025 mala firma tržby 570 tis. € (−65,9 %) a stratu 222 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
570 tis. €
Za rok
−66 %
Od 2013
−70 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014−8 %2015+2 %2016+4 %2017−7 %2018−3 %2019+0 %2020+12 %2021−12 %2022+10 %2023+28 %2024−30 %2025−66 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +28 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -39,0 %
    −33,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -68,7 %
    −43,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    210,0 %
    +76,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby570 228 €1 669 946 €2 370 919 €1 847 727 €1 674 133 €1 906 486 €1 702 447 €1 695 365 €1 740 248 €1 868 484 €1 803 593 €1 770 898 €1 925 114 €
Výsledok hospodárenia−222 124 €−100 193 €64 576 €−267 977 €−289 893 €55 081 €−75 985 €3 448 €13 845 €−142 532 €−97 750 €−7 337 €−45 337 €
Aktíva spolu323 269 €396 687 €503 365 €591 406 €579 492 €672 607 €672 386 €732 937 €737 029 €960 532 €938 917 €984 325 €992 465 €
Vlastné imanie−355 436 €−133 312 €−33 119 €−98 193 €169 784 €459 688 €404 606 €480 592 €477 144 €−103 222 €39 310 €137 059 €144 396 €
Podané27. 3. 202628. 3. 202511. 3. 202430. 3. 20236. 6. 202231. 3. 20216. 3. 202029. 3. 201918. 6. 201829. 5. 201728. 6. 201624. 6. 201516. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020168238
platiteľ od 1. 12. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cintorínska 7, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 8. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 204947/B
Základné imanie
816 571 €
Hlavná činnosť
2311 Výroba plochého skla
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • obchodné a podnikateľské poradenstvood 2003
  • organizovanie a usporadúvanie výstav, trhov a kongresovod 2003
  • leasing všetkých tovarov s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje osobitné povolenieod 2003
  • prieskum trhuod 2003
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2003
  • reklamná a propagačná činnosťod 2003
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2003
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba plochého skla — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 2. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2311), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

22 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 22.

História zmien

Posledná zmena 29. 4. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 4. 2026Nový spoločníkHanspeter Petschenig, podiel 100 %
  2. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 25. 11. 2008Nový člen vedeniaHanspeter Petschenig, konateľ
  4. 1. 12. 2003Registrácia za platiteľa DPHSK2020168238
  5. 19. 8. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba plochého skla s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36255696

SGP, s.r.o. – tržby 570 tis. € – IČO 36255696