SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36256706

MALMONT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2003
IČO
36256706
DIČ
2021756374
Sídlo
Bratislavská 8, 917 02 Trnava
firmy v okolí

KonateľViktor Malý

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MALMONT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 10. 11. 2003. Vo vedení firmy: Viktor Malý. V roku 2025 mala firma tržby 68 tis. € (−45,3 %) a zisk 84 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať695. z 1 126 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
68 tis. €
Za rok
−45 %
Od 2013
−67 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−24 %2015+50 %2016+16 %2017+117 %2018−41 %2019−7 %2020−11 %2021+14 %2022−0 %2023+6 %2024−64 %2025−45 %
  • Priemerný rast ročne
    −8,8 %
  • Najlepší rok
    2017, +117 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    +32,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,5 %
    +223,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    +38,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,9 %
    +7,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby67 791 €123 993 €347 191 €328 898 €330 205 €290 163 €325 293 €349 401 €589 099 €271 031 €233 050 €154 960 €204 121 €
Výsledok hospodárenia84 €−39 469 €1 641 €1 440 €1 787 €503 €3 211 €40 731 €73 757 €41 029 €33 107 €8 715 €8 823 €
Aktíva spolu175 211 €103 225 €140 915 €143 886 €130 265 €116 172 €151 775 €170 882 €185 791 €96 425 €97 134 €64 292 €91 461 €
Vlastné imanie17 654 €17 732 €57 200 €55 560 €54 120 €52 333 €51 830 €48 619 €81 588 €48 831 €40 902 €20 826 €20 911 €
Podané28. 3. 202626. 3. 202527. 2. 202422. 11. 202328. 3. 202219. 2. 20214. 3. 20207. 3. 201927. 3. 201821. 3. 201723. 3. 201626. 2. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
695. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021756374
platiteľ od 1. 9. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bratislavská 8, 917 02 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 11. 2003
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 14406/T
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • vykonávanie stavebných prác vo výškach pomocou horolezeckej alebo speleologickej technikyod 2003
  • maliarske a natieračské práceod 2003
  • upratovacie a čistiace práceod 2003
  • výkon činnosti stavebného dozoru - pozemné stavbyod 2003
  • výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavbyod 2003
  • výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmienod 2003
  • montáž kovových konštrukciíod 2003
  • zámočníctvood 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 3 tis. € · posledná 24. 1. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025695. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 12. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodViktor Malý
  3. 17. 2. 2023Nový spoločníkViktor Malý, podiel 100 %
  4. 13. 4. 2017Zápis konečného užívateľa výhodViktor Malý
  5. 8. 11. 2013Presun sídlaBratislavská 8 Trnavapredtým Koniarekova 15 Trnava
  6. 1. 9. 2004Registrácia za platiteľa DPHSK2021756374
  7. 10. 11. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36256706

MALMONT, s.r.o. – tržby 68 tis. € – IČO 36256706