SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36258181

DUE FRATELLI, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šamorín · od 2004
IČO
36258181
DIČ
2021773006
Sídlo
Dlhá ulica 393/1, 931 01 Šamorín
firmy v okolí

KonateľImrich Szegfü+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DUE FRATELLI, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šamorín, v registri od 3. 2. 2004. Vo vedení firmy: Imrich Szegfü a Norbert Szegfü. V roku 2025 mala firma tržby 3,1 mil. € (−3,1 %) a zisk 209 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3. z 23 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,1 mil. €
Za rok
−3 %
Od 2014
+94 %
02 mil.4 mil.2014—2015+15 %2016+29 %2017−12 %2018+2 %2019−7 %2020+1 %2021+26 %2022+19 %2023−0 %2024+8 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,2 %
  • Najlepší rok
    2016, +29 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,7 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,6 %
    −6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,7 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    41,7 %
    −11,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 130 169 €3 231 780 €2 992 467 €3 000 019 €2 523 683 €2 003 198 €1 978 991 €2 126 512 €2 094 892 €2 382 468 €1 850 003 €1 615 013 €—
Výsledok hospodárenia209 175 €245 934 €164 326 €159 975 €96 058 €29 003 €28 985 €34 064 €46 551 €46 874 €14 726 €9 270 €30 238 €
Aktíva spolu2 157 565 €2 260 318 €2 036 826 €1 867 691 €1 725 659 €1 693 117 €1 759 703 €1 504 549 €1 584 216 €1 491 964 €1 472 652 €1 250 578 €975 840 €
Vlastné imanie1 258 426 €1 049 251 €803 317 €638 991 €479 017 €382 959 €353 956 €324 971 €290 908 €244 357 €197 484 €182 757 €173 487 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202526. 3. 20242. 5. 202329. 3. 202229. 3. 202123. 3. 202015. 3. 201912. 3. 201821. 3. 201722. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3. z 23 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021773006
platiteľ od 15. 2. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dlhá ulica 393/1, 931 01 Šamorín
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 2. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 14574/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45400 Predaj, údržba a oprava motocyklov a ich dielov a príslušenstva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šamorín.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností

  • zásielkový predajod 2004
  • baliaca činnosťod 2004
  • predaj na priamu konzumáciu alko - nealko nápojov a tepelne rýchlo upravených mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedálod 2004
  • prenájom nehnuteľnostíod 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • manažérske službyod 2004
  • skladovanie tovaru v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • poradenská činnosť v predmete podnikaniaod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Predaj, údržba a oprava motocyklov a ich dielov a príslušenstva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 39 tis. € · posledná 25. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45400), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253. z 23
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (predaj, údržba a oprava motocyklov a ich dielov a príslušenstva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 12. 2009Presun sídlaDlhá ulica 393/1 Šamorínpredtým 238 Janíky
  3. 5. 12. 2009Nový spoločníkNorbert Szegfü, podiel 50 %
  4. 5. 12. 2009Nový spoločníkImrich Szegfü, podiel 50 %
  5. 3. 2. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia predaj, údržba a oprava motocyklov a ich dielov a príslušenstva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36258181

DUE FRATELLI, s.r.o. – tržby 3,1 mil. € – IČO 36258181