SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36258288

NELTIPE spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2004
IČO
36258288
DIČ
2021834199
Sídlo
Jarná 2, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľDaniel Ručkay+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NELTIPE spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 6. 2. 2004. Vo vedení firmy: Daniel Ručkay, Peter Ručkay a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € (+6,8 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1714. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
+7 %
0100 tis.200 tis.2013—2014×202015−26 %2016+73 %2017−22 %2018−24 %2019+2 %2020−1 %2021−51 %2022+95 %2023−19 %2024+17 %2025+7 %
  • Najlepší rok
    2014, ×20

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,6 %
    +7,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,6 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,5 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,5 %
    −1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby99 337 €93 041 €79 329 €97 647 €50 009 €102 187 €103 595 €101 548 €133 834 €171 727 €99 359 €134 719 €6 750 €
Výsledok hospodárenia15 533 €7 277 €−1 693 €4 189 €−5 926 €−1 192 €7 294 €−29 540 €33 040 €37 139 €−37 996 €−7 422 €−56 357 €
Aktíva spolu629 690 €623 178 €630 937 €637 926 €632 067 €598 849 €608 154 €607 670 €678 369 €656 931 €635 864 €695 755 €710 344 €
Vlastné imanie607 715 €592 182 €584 905 €586 598 €582 408 €588 335 €589 527 €596 789 €−279 671 €−312 710 €−394 853 €−356 857 €−349 912 €
Podané11. 6. 202624. 5. 202526. 3. 202429. 6. 202330. 3. 202231. 3. 202131. 3. 202022. 6. 201929. 3. 201827. 6. 201730. 6. 20164. 9. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1714. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021834199
platiteľ od 15. 6. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jarná 2, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 2. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 14588/T
Základné imanie
6 676 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2004
  • prevádzkovanie nevýherných hracích automatov a spoločenských hierod 2004
  • prevádzkovanie biliardovej herneod 2004
  • organizovanie a usporadúvanie tanečných zábav pre verejnosť a iných akcií v oblasti spoločenskej zábavyod 2004
  • reklamná a propagačná činnosťod 2004
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniachod 2004
  • pohostinská činnosťod 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 14. 3. 2024

Posledné zmluvy

  • Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmiZmluva o zabezpečovaní služieb v odpadovom hospodárstve—14. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251714. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 11. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 6. 2016Nový spoločníkMartin Ručkay, podiel 33,7 %
  3. 23. 6. 2016Nový spoločníkPeter Ručkay, podiel 33,1 %
  4. 23. 6. 2016Nový spoločníkDaniel Ručkay, podiel 33,1 %
  5. 15. 6. 2006Registrácia za platiteľa DPHSK2021834199
  6. 6. 2. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36258288

NELTIPE spol. s r.o. – tržby 99 tis. € – IČO 36258288