SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36264202

TEA GARDEN, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ohrady · od 2004
IČO
36264202
DIČ
2021874624
Sídlo
Hortobáďska 433/58, 930 12 Ohrady
firmy v okolí

KonateľPeter Staník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TEA GARDEN, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ohrady, v registri od 7. 9. 2004. Vo vedení firmy: Peter Staník. V roku 2025 mala firma tržby 83 tis. € (+12,3 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1912. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
83 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2014
+278 %
050 tis.100 tis.2014—2015+106 %2016−7 %2017+18 %2018+17 %2019+7 %2020−1 %2021+6 %2022−4 %2023+12 %2024+6 %2025+12 %
  • Najlepší rok
    2015, +106 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,6 %
    +4,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,1 %
    +13,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,0 %
    +7,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,3 %
    −5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby83 322 €74 171 €70 105 €62 869 €65 496 €62 016 €62 663 €58 300 €49 917 €42 398 €45 399 €22 072 €
Výsledok hospodárenia7 199 €3 324 €7 869 €11 499 €8 936 €17 409 €6 526 €4 695 €4 664 €3 913 €10 094 €6 724 €
Aktíva spolu55 532 €64 004 €41 215 €45 284 €43 583 €45 521 €36 356 €36 628 €40 832 €42 249 €38 723 €14 076 €
Vlastné imanie28 716 €29 695 €31 933 €30 936 €32 866 €37 069 €26 498 €24 660 €28 589 €22 814 €18 901 €8 738 €
Podané20. 6. 202612. 6. 202524. 6. 202421. 6. 202323. 6. 202215. 6. 202120. 6. 202024. 6. 201928. 6. 201831. 3. 201718. 6. 20169. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1912. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021874624
platiteľ od 23. 1. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hortobáďska 433/58, 930 12 Ohrady
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 9. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 15277/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ohrady.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreňod 2004
  • poradenská činnosť v oblasti automatizovaného spracovania údajov v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • automatizované spracovanie dátod 2004
  • predaj nápojov na priamu konzumáciuod 2004
  • predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál na priamu konzumáciuod 2004
  • balenie čaju, kávy a korenínod 2004
  • poradenská činnosť v predmetoch podnikania v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • usporadúvanie školení, kurzov a iných verejných podujatíod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251912. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 20. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 1. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2021874624
  3. 27. 3. 2014Presun sídlaHortobáďska 433/58 Ohradypredtým Komársky rad 614 Vrakúň
  4. 27. 3. 2014Nový spoločníkPeter Staník, podiel 100 %
  5. 7. 9. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36264202

TEA GARDEN, s.r.o. – tržby 83 tis. € – IČO 36264202