SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36273261

ERN s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2005
IČO
36273261
DIČ
2022037369
Sídlo
29. augusta 1646/6, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľIng. Lenka Černá+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ERN s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 4. 7. 2005. Vo vedení firmy: Lenka Černá a Jozef Černý. V roku 2025 mala firma tržby 188 tis. € (+29,4 %) a stratu 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1673. z 6 448 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
188 tis. €
Za rok
+29 %
Od 2014
+77 %
0100 tis.200 tis.2014—2016−9 %2017+15 %2018−6 %2019+85 %2020+1 %2021−36 %2022+24 %2023+20 %2024−23 %2025+29 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,3 %
  • Najlepší rok
    2019, +85 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,8 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -3,9 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,8 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,5 %
    −1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby187 607 €145 007 €187 663 €156 233 €126 247 €195 954 €194 408 €105 060 €111 412 €96 790 €—106 192 €—
Výsledok hospodárenia−3 354 €−2 347 €−645 €−2 438 €−397 €44 606 €39 518 €6 844 €11 705 €−239 €3 725 €2 981 €−12 542 €
Aktíva spolu189 374 €203 231 €165 761 €181 551 €178 108 €159 569 €156 501 €150 134 €159 185 €166 275 €160 835 €175 431 €180 707 €
Vlastné imanie86 256 €89 610 €91 957 €92 602 €95 040 €97 881 €128 975 €137 257 €140 313 €150 808 €−6 997 €−10 723 €−13 704 €
Podané23. 6. 202625. 3. 202511. 3. 202421. 6. 202311. 3. 202223. 6. 202122. 10. 202019. 3. 201927. 3. 201827. 3. 201729. 6. 201616. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1673. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022037369
platiteľ od 3. 8. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
29. augusta 1646/6, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 7. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 17291/T
Základné imanie
8 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • montáž dodaných okien a dveríod 2005
  • kladenie zámkovej dlažbyod 2005
  • obkladanie stienod 2005
  • montáž sadrokartónovod 2005
  • omietkárske práceod 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • pohostinská činnosťod 2005
  • výroba a predaj bytových doplnkov v rozsahu voľnej živnostiod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 28 tis. € · posledná 28. 10. 2024

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny GalantaZmluva o prenájme parkovacích miest č. 272/105/2024—28. 10. 2024
  • Vlastivedné múzeum v Galante, Hlavná 976/8, 924 00 GalantaDodatok č. 5 k Zmluve o nájme nebytových priestorov ERN zo dňa 5.11.20185 tis. €14. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251673. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 2. 2009Nový spoločníkIng. Jozef Černý, podiel 43,8 %
  3. 18. 2. 2009Nový spoločníkIng. Lenka Černá, podiel 43,8 %
  4. 18. 2. 2009Nový spoločníkRichard Snop, podiel 12,5 %
  5. 4. 7. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36273261

ERN s.r.o. – tržby 188 tis. € – IČO 36273261