SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36273449

AST DENT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hlohovec · od 2005
IČO
36273449
DIČ
2022029812
Sídlo
Závalie 6, 920 01 Hlohovec
firmy v okolí

KonateľPaedDr. Silvia Murínová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AST DENT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hlohovec, v registri od 7. 7. 2005. Vo vedení firmy: Silvia Murínová. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a zisk 521 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1576. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2014
−97 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015−10 %2016+25 %2017−10 %2018+18 %2019−79 %2020−92 %2021−4 %2022+68 %2023+24 %2024−32 %2025+17 %
  • Priemerný rast ročne
    −26,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +68 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 748 €1 500 €2 200 €1 780 €1 060 €1 100 €13 108 €63 687 €54 067 €60 314 €48 297 €53 674 €—
Výsledok hospodárenia521 €57 €948 €406 €−328 €−112 €−3 €8 353 €5 149 €9 455 €5 170 €8 566 €4 759 €
Aktíva spolu7 834 €7 370 €8 824 €7 709 €6 975 €7 191 €7 300 €19 111 €13 488 €19 829 €14 067 €18 484 €14 230 €
Vlastné imanie7 824 €7 360 €8 657 €7 709 €6 975 €7 191 €7 300 €15 656 €12 452 €16 758 €12 473 €15 868 €12 062 €
Podané17. 2. 20262. 3. 20257. 11. 20247. 1. 202329. 1. 202229. 1. 20217. 2. 20209. 2. 201911. 3. 201813. 2. 201725. 2. 201613. 3. 201525. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1576. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Závalie 6, 920 01 Hlohovec
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 7. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 17314/T
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hlohovec.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • poradenstvo a príprava projektov v oblasti čerpania finančných prostriedkov z fondov a grantov v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • faktoring a forfaitingod 2005
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2005
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, destilátov a pivaod 2005
  • organizovanie a zabezpečovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2005
  • organizovanie kurzov, školení, seminárov a vzdelávacích akciíod 2005
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2005
  • rozmnožovanie zvukových a zvukovoobrazových záznamov so súhlasom autoraod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 62 tis. € · posledná 17. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec TrakoviceZmluva o poskytnutí finančných prostriedkov22 tis. €17. 11. 2025
  • Obec TrakoviceDodatok č. 222 tis. €7. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251576. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 17. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 8. 2019Nový člen vedeniaPaedDr. Silvia Murínová, konateľ
  3. 19. 5. 2009Nový spoločníkPaedDr. Silvia Murínová, podiel 100 %
  4. 7. 7. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36273449

AST DENT, s.r.o. – tržby 2 tis. € – IČO 36273449