SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36279986

Holster s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006

predtým Dancronis Slovakia, s.r.o.

IČO
36279986
DIČ
2022138635
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľRadovan Uxa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Holster s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 2. 2. 2006. Vo vedení firmy: Radovan Uxa. V roku 2020 mala firma tržby 340 tis. € (+138,5 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať14. z 59 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2020
340 tis. €
Za rok
+138 %
Od 2016
+47 %
0200 tis.400 tis.2016—2017+8 %2018+38 %2019−59 %2020+138 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,1 %
  • Najlepší rok
    2020, +138 %

Ukazovatele 2020

  • Marža
    -3,6 %
    +14,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -6,2 %
    +6,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,5 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    60,2 %
    +0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20202019201820172016201520142013
Tržby339 970 €142 568 €344 532 €250 129 €231 108 €———
Výsledok hospodárenia−12 212 €−25 971 €−8 895 €468 €8 570 €−1 045 €−960 €−20 €
Aktíva spolu493 241 €514 203 €711 995 €547 728 €495 372 €234 703 €235 748 €—
Vlastné imanie196 093 €208 305 €234 276 €243 171 €241 952 €233 383 €234 428 €—
Podané23. 12. 202123. 12. 20211. 7. 20191. 7. 201928. 3. 201727. 6. 201628. 3. 20151. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
14. z 59 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022138635
platiteľ od 1. 4. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 2. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 162549/B
Základné imanie
299 496 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Dancronis Slovakia, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činností ( prenájom strojov a zariadení )od 2006
  • čistiace a upratovacie práceod 2006
  • faktoring a forfaitingod 2006
  • administratívne a sekretárske práceod 2006
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2006
  • reklamná a propagačná činnosťod 2006
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202014. z 59
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2020 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 24. 1. 2023 · 9 záznamov

  1. 24. 1. 2023Nový spoločníkRadovan Uxa, podiel 100 %
  2. 1. 12. 2022Zrušená registrácia DPH
  3. 29. 6. 2022Zmena obchodného menaHolster s. r. o.predtým Dancronis Slovakia, s.r.o.
  4. 29. 6. 2022Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Hlavná 3 Trnava
  5. 24. 3. 2022Nový člen vedeniaRadovan Uxa, konateľ
  6. 23. 12. 2021Podaná účtovná závierkaza rok 2019
  7. 14. 12. 2016Presun sídlaHlavná 3 Trnavapredtým Hlavná 15 Trnava
  8. 1. 4. 2006Registrácia za platiteľa DPHSK2022138635
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36279986

Holster s. r. o. – tržby 340 tis. € – IČO 36279986