SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36289698

Stetrag Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006
IČO
36289698
DIČ
2022172647
Sídlo
Gercenová 3640/2/B, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľGünther Baumgartner+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Stetrag Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 1. 4. 2006. Vo vedení firmy: Günther Baumgartner, Ľudovít Schlosár a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 507 tis. € (−2,4 %) a stratu 66 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať145. z 1 596 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
507 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2013
+2558 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+63 %2015+78 %2017+65 %2019+244 %2020+0 %2021+2 %2022+17 %2023−2 %2024+40 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2019, +244 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -13,0 %
    −13,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -149,6 %
    −150,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -60,0 %
    −60,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,9 %
    +5,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192017201520142013
Tržby506 670 €519 161 €369 615 €375 934 €321 982 €315 593 €314 128 €91 200 €55 389 €31 041 €19 059 €
Výsledok hospodárenia−65 855 €378 €950 €11 067 €2 015 €10 030 €−7 796 €2 338 €3 869 €−60 €−1 929 €
Aktíva spolu109 804 €80 303 €70 968 €76 156 €55 559 €52 953 €48 750 €21 299 €14 338 €10 298 €41 949 €
Vlastné imanie44 020 €36 776 €36 398 €35 447 €24 380 €22 365 €12 335 €15 109 €9 184 €5 314 €31 022 €
Podané11. 2. 202624. 2. 202523. 2. 202417. 3. 202324. 3. 202225. 3. 202116. 3. 202010. 3. 201915. 3. 201624. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
145. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022172647
platiteľ od 1. 5. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gercenová 3640/2/B, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 4. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 40053/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prenájom lodí,od 2006
  • sprostredkovanie prenájmu lodí,od 2006
  • poskytovanie colno-deklaračných služieb,od 2006
  • sprostredkovanie dopravy v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • sprostedkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025145. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 11. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 2. 2025Presun sídlaGercenová 3640/2/B Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Gercenová 2/B Bratislava
  3. 23. 1. 2025Nový člen vedeniaNorbert Takács, konateľ
  4. 12. 5. 2018Nový spoločníkStetrag AG, podiel 85 %
  5. 15. 2. 2014Nový spoločníkIng. Ľudovít Schlosár, podiel 15 %
  6. 1. 1. 2014Nový člen vedeniaIng. Ľudovít Schlosár, konateľ
  7. 27. 8. 2008Nový člen vedeniaGünther Baumgartner, konateľ
  8. 1. 4. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36289698

Stetrag Slovakia s.r.o. – tržby 507 tis. € – IČO 36289698