SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36291374

AlejTech, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006
IČO
36291374
DIČ
2022171470
Sídlo
Sliačska 13902/1A, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Cielontko+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AlejTech, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 7. 4. 2006. Vo vedení firmy: Marek Cielontko a Matúš Harmaňoš. V roku 2025 mala firma tržby 473 tis. € (+24,9 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať243. z 4 305 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
473 tis. €
Za rok
+25 %
Od 2013
+142 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+53 %2015−22 %2016+12 %2017+3 %2018+3 %2019+11 %2020+21 %2021+8 %2022−18 %2023+4 %2024+11 %2025+25 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,6 %
  • Najlepší rok
    2014, +53 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,3 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,2 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,9 %
    +2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,4 %
    +1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby472 710 €378 467 €340 870 €328 654 €401 295 €372 851 €307 407 €277 757 €269 627 €260 982 €232 228 €299 447 €195 469 €
Výsledok hospodárenia−1 595 €−5 146 €−6 099 €−6 914 €47 582 €52 058 €12 059 €−20 498 €12 776 €11 510 €−1 298 €32 222 €−6 255 €
Aktíva spolu173 245 €171 226 €195 662 €208 621 €217 279 €190 262 €125 547 €119 001 €125 768 €109 044 €102 722 €83 159 €45 499 €
Vlastné imanie134 458 €136 053 €141 199 €147 298 €175 315 €127 733 €75 675 €65 176 €85 674 €72 898 €61 389 €62 687 €30 464 €
Podané6. 3. 20262. 4. 202528. 3. 202429. 3. 202331. 3. 202231. 3. 202130. 4. 202029. 3. 201928. 3. 201815. 6. 201731. 3. 201629. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
243. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022171470
platiteľ od 1. 5. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sliačska 13902/1A, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 4. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 40151/B
Základné imanie
7 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • skladovanie (okrem prevádzkovania verejných skladov),od 2006
  • prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu,od 2006
  • prenájom motorových vozidiel,od 2006
  • prekladateľské a tlmočnícke služby v jazyku anglickom a nemeckom,od 2006
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • organizovanie kurzov, školení, vzdelávacích, kultúrnych a spoločenských podujatí,od 2006
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
15 zmlúv
spolu 20 tis. € · posledná 15. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec PriepasnéZMLUVA O ZABEZPEČENÍ DIELA a LICENČNÁ ZMLUVA číslo 2026-04/W04308 €15. 10. 2026
  • DREVOREZ Priepasné, spol. s r.o.ZMLUVA O ZABEZPEČENÍ DIELA a LICENČNÁ ZMLUVA číslo 2026-05/W052 tis. €15. 10. 2026
  • Nemocnica Snina, s.r.o.Zmluva o zabezpečení diela a licenčná zmluva číslo 2026-02/W022 tis. €20. 3. 2026
  • Slovenská obchodná inšpekcia - Ústredný inšpektorát SOI Zmluva o dielo—13. 11. 2025
  • mestská časť Bratislava-Dúbravkaredakčný systém Kabernet2 tis. €5. 3. 2025
  • mestská časť Bratislava-Dúbravkaprevádzkovanie web sídla132 €5. 3. 2025
  • Obec Veľké Levárevytvorenie webového sídla pre Centrum záujmových aktivít690 €19. 6. 2024
  • mestská časť Bratislava-Dúbravkaprevádzkovanie web sídla132 €19. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025243. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

11 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 11.

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 1. 2025Presun sídlaSliačska 13902/1A Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Revolučná 29 Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 15. 6. 2022Nový spoločníkIng. Matúš Harmaňoš, MBA, podiel 50 %
  4. 24. 12. 2016Presun sídlaRevolučná 29 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Pestovateľská 308/23 Tomášov
  5. 4. 2. 2010Nový spoločníkIng. Marek Cielontko, podiel 50 %
  6. 23. 1. 2008Presun sídlaPestovateľská 308/23 Tomášovpredtým Bystrická 1/A Bratislava - Devínska Nová Ves
  7. 7. 4. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36291374

AlejTech, spol. s r.o. – tržby 473 tis. € – IČO 36291374