SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36299227

SVING SK, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Púchov · od 1997

predtým SVING DEKOR SK, spol. s r.o.

IČO
36299227
DIČ
2020109707
Sídlo
Nimnická cesta 1032, 020 01 Púchov
firmy v okolí

KonateľIng. Jáchym Martinek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SVING SK, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, v registri od 3. 11. 1997. Vo vedení firmy: Jáchym Martinek. V roku 2025 mala firma tržby 247 tis. € (−5,7 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1270. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
247 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2013
−39 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−14 %2015−9 %2016−18 %2017+2 %2018+0 %2019−9 %2020−27 %2021+27 %2022−1 %2023+35 %2024−13 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,1 %
  • Najlepší rok
    2023, +35 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,9 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,7 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,6 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,5 %
    −5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby246 943 €261 941 €299 569 €221 111 €223 228 €176 129 €239 829 €264 854 €264 592 €260 208 €318 521 €348 201 €405 624 €
Výsledok hospodárenia4 810 €4 041 €5 271 €3 053 €3 812 €−11 502 €3 996 €6 916 €6 389 €15 329 €6 264 €23 215 €−27 335 €
Aktíva spolu296 630 €343 957 €389 136 €442 429 €500 037 €517 702 €533 870 €594 061 €649 983 €662 710 €707 749 €790 737 €891 970 €
Vlastné imanie84 473 €79 662 €75 621 €70 350 €83 732 €63 485 €74 987 €70 991 €64 075 €57 686 €42 357 €36 093 €12 878 €
Podané12. 6. 202620. 6. 202520. 6. 202426. 6. 202316. 6. 202225. 6. 202130. 3. 202019. 6. 201927. 6. 201828. 3. 201723. 6. 201624. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1270. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
9 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020109707
platiteľ od 12. 11. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nimnická cesta 1032, 020 01 Púchov
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 11. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 10624/R
Základné imanie
215 097 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SVING DEKOR SK, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Púchov.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • - sprostredkovanie obchodu a služiebod 1997
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živnostíod 1997
  • - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíod 1997
  • prenájom strojov a zariadení bez obsluhujúceho personáluod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 1 tis. € · posledná 2. 7. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251270. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 11. 2009Nový spoločníkM B - S V I N G s.r.o., podiel 100 %
  3. 28. 4. 2008Nový člen vedeniaIng. Jáchym Martinek, konateľ
  4. 14. 10. 2005Presun sídlaNimnická cesta 1032 Púchovpredtým Továrenská ul. 716 Púchov
  5. 29. 10. 2004Zmena obchodného menaSVING SK, spol. s r.o.predtým SVING DEKOR SK, spol. s r.o.
  6. 26. 3. 2004Presun sídlaTovárenská ul. 716 Púchovpredtým Pod Lachovcom l727/55 Púchov
  7. 28. 7. 1998Presun sídlaPod Lachovcom l727/55 Púchovpredtým Štefánikova 817 Púchov
  8. 3. 11. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36299227

SVING SK, spol. s r.o. – tržby 247 tis. € – IČO 36299227