SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36300802

CH - PRINT, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Stará Turá · od 1998
IČO
36300802
DIČ
2020180811
Sídlo
nám. Dr. Alberta Schweitzera 194, 916 01 Stará Turá
firmy v okolí

PredstavenstvoIng. Michal Hrašna

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CH - PRINT, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Stará Turá, v registri od 1. 1. 1998. Vo vedení firmy: Michal Hrašna. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (+14,3 %) a zisk 47 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať18. z 255 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
+14 %
Od 2013
+123 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+15 %2015+77 %2016−9 %2017+4 %2018+4 %2019−6 %2020−13 %2021+6 %2022+23 %2023−11 %2024+1 %2025+14 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,9 %
  • Najlepší rok
    2015, +77 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,2 %
    +1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,6 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,7 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,7 %
    −6,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 478 149 €1 293 391 €1 274 331 €1 426 362 €1 162 220 €1 092 086 €1 255 231 €1 337 097 €1 286 215 €1 239 450 €1 356 117 €766 777 €664 313 €
Výsledok hospodárenia46 651 €22 017 €1 228 €44 634 €64 840 €59 685 €6 584 €74 205 €84 151 €67 369 €52 817 €8 906 €3 374 €
Aktíva spolu983 722 €1 009 502 €1 066 113 €1 347 469 €744 429 €633 482 €636 422 €654 556 €613 238 €502 170 €565 359 €424 676 €428 516 €
Vlastné imanie612 645 €565 994 €543 978 €542 751 €503 043 €442 632 €413 152 €454 499 €423 668 €339 517 €323 683 €270 868 €261 963 €
Podané25. 3. 202626. 3. 202512. 3. 202428. 3. 202323. 3. 202229. 3. 202118. 3. 202022. 10. 201926. 3. 201827. 3. 201723. 3. 201625. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
18. z 255 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020180811
platiteľ od 9. 1. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

6 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
nám. Dr. Alberta Schweitzera 194, 916 01 Stará Turá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sa, vložka 10082/R
Základné imanie
33 200 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
26110 Výroba elektronických komponentov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Turá.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autoromod 1998
  • - konzultačná a poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 1998
  • - reklamná a propagačná činnosťod 1998
  • - sprostredkovanie obchodu, služieb a zákaziekod 1998
  • - veľkoobchod v rozsahu voľnej živnostiod 1998
  • - maloobchod v rozsahu voľnej živnostiod 1998
  • - vývoj, výroba a predaj dosiek plošných spojovod 1998
  • - sieťotlačod 1998
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba elektronických komponentov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 510 tis. € · posledná 14. 5. 2024
Eurofondy
2 projekty
zazmluvnené 535 tis. € · posledný 15. 10. 2021

Posledné zmluvy

  • Stredná priemyselná škola, Športová 675, Stará TuráDarovacia zmluva664 €14. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202518. z 255
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba elektronických komponentov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

16 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 16.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 7. 2023Nový člen vedeniaIng. Michal Hrašna, predstavenstvo
  3. 30. 3. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Michal Hrašna
  4. 1. 1. 1998Vznik firmyAkciová spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba elektronických komponentov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36300802

CH - PRINT, a.s. – tržby 1,5 mil. € – IČO 36300802