SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36309281

BEJA & Co, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 1999
IČO
36309281
DIČ
2020182296
Sídlo
Južná 2, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Belák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BEJA & Co, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 25. 8. 1999. Vo vedení firmy: Vladimír Belák a Pavol Kubica. V roku 2025 mala firma tržby 547 tis. € (−4,7 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať183. z 655 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
547 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2013
+34 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+46 %2015−1 %2016−11 %2017+18 %2018−10 %2019+2 %2020+9 %2021+23 %2022+6 %2023−24 %2024−6 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,5 %
  • Najlepší rok
    2014, +46 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    −2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,0 %
    −8,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    −4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,8 %
    −10,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby547 067 €573 951 €607 379 €795 532 €752 936 €613 407 €564 533 €555 610 €620 236 €525 971 €588 597 €595 172 €408 782 €
Výsledok hospodárenia2 987 €16 151 €13 705 €20 809 €15 312 €40 925 €12 856 €4 123 €13 812 €4 891 €36 192 €30 312 €15 826 €
Aktíva spolu250 280 €299 450 €283 229 €266 704 €283 742 €269 262 €237 084 €268 670 €326 393 €312 892 €313 381 €273 323 €238 414 €
Vlastné imanie150 757 €147 770 €131 618 €225 751 €204 942 €189 630 €176 453 €163 597 €270 637 €256 825 €251 934 €215 742 €204 893 €
Podané16. 2. 202622. 2. 202529. 2. 20246. 3. 202327. 2. 20225. 3. 202128. 2. 20202. 3. 20192. 3. 201826. 3. 201723. 3. 201626. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
183. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020182296
platiteľ od 1. 10. 1999
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Južná 2, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 8. 1999
27 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 11632/R
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • výroba a stavba priemyselných strojov a prístrojovod 1999
  • výroba kovových konštrukcií a kovospracujúcich výrobkovod 1999
  • tlmočnícka a prekladateľská činnosťod 1999
  • prenájom hnuteľných vecíod 1999
  • sprostredkovateľská činnosťod 1999
  • nákup tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnostiod 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025183. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 16. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 7. 2020Nový spoločníkPavol Kubica, podiel 50 %
  3. 17. 7. 2020Nový spoločníkIng. Vladimír Belák, podiel 50 %
  4. 29. 5. 2020Nový člen vedeniaPavol Kubica, konateľ
  5. 27. 1. 2005Presun sídlaJužná 2 Nové Mesto nad Váhompredtým Krčmeryho 869/11 Nové Mesto nad Váhom
  6. 1. 10. 1999Registrácia za platiteľa DPHSK2020182296
  7. 25. 8. 1999Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36309281

BEJA & Co, spol. s r.o. – tržby 547 tis. € – IČO 36309281